Kezdőoldal » Ezotéria » Feng-shui » Hát igen. Ettől a kérdéstől...

Hát igen. Ettől a kérdéstől totál hülyének fogok tűnni, de miiind1 xD Az a helyzet, hogy nagyon tetszik a feng-shui és sok jót hallottam róla. De semmit se tudok a használatáról. =/n valaki beavatna? És hogyan rendezzem át a szobámat?

Figyelt kérdés
Előre is köszi =)
2011. febr. 14. 19:24
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
[link] bár még nem jártam arra, nem tudom milyen hatása van
2011. febr. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
54%

nem csak intejuvoltam a feng shui szakertoket 2 orszagban is, hanem meg gyakornok is voltam.


A feng shui boduletes nagy baromsag. 0 eselyed van, hogy megvaltoztatja az eleteted, es annak az eselye, hogy 3 feng shui elismert szakertobol a lakasodra minimum 2 kulonbozo valaszt kapj, az 100 % . En neha azt is ereztem, hogy a 3 kulonbozo valasznak is 100% az eselye, de be kell vallanom, volt mar olyan, hogy egy szinrol csak 2 felet mondottak ugyanabban a lakasban nem 3 felet.


Ha van elbszando penzed, akkor jotekonykodj, vagy lakberendezz, legkevesbe ne feng shui lofszra koltsd. Ezzel ugyanis a kornyezetedet es magadat is csufosan atbszod, es csak egy ket sarlatannak termelsz bevetelt, akik talaltak vegre komoly munkanelkuli megelhetest...


honkongot idehozni. jaaaaaj de buta vagy babam( aki irta annak)

2011. febr. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 Girlnextdor válasza:
nem eleg hogy hulye vagy meg xD-zel de meg be is vallod...minden tiszteletem jo nagy marha lehetsz!
2011. febr. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Az vagyok! =D de jó az úgy =D
2011. febr. 26. 10:12
 25/25 anonim ***** válasza:

oltjátok rendesen a kérdezőt.Én sem tudok túl sokat róla,de szívesen berendezem a szobádat ha lerajzolod paint-en.xd

A feng-shui ilyen kiegyensúlyozottságos izé,aminek az a lényege h. minden szép és jó legyen nomeg tökéletes.Na próbáltam a te nyelveden leírni remélem érted;)

2011. márc. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!