Kezdőoldal » Ezotéria » Feng-shui » Feng shui az az irányzat,...

Feng shui az az irányzat, ahol számít hogy pl. keleti bejárat, bútorok, tükrök elhelyezése stb?

Figyelt kérdés
Aki ezek szerint rendezkedett be érzi a jótékony hatását?
2009. ápr. 20. 11:05
 1/5 anonim válasza:
100%
Igen,az az irányzat neve.
2009. ápr. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én barátnőm végzett ilyen tanfolyamot,meg vizsgázott is belőle,szerinte az fantasztikus és szuper,valahogy az irányok,a színek is számítanak,pl. hálószobába nem lehet talán tükröt se tenni(úgy emlékszem)meg tudni kell,az illető milyen jegyben született,(Pl. Föld, Víz,stb)ezeket is figyelembe kell venni.Nálunk mindig mondja,hogy semmi nem jó a Feng shui szerint,de én nem szeretném átrendezni a lakásom.De az biztos,hogy jó hatással lehet az ebben élőkre,mert neki pl.egy olyan koszos,rendetlen lakása van,hogy már a szerelők se vállalják az esetleges munkákat nála,ennek ellenére valami csodálatos megelégedettségben és boldogságban él benne. Állítólag a Feng shui alapján van berendezve,csak nekem ez a benne levő szeméthalmaz,dobozok,üvegek,eldobált flakonok mellett nem tűnik fel.De hogy megelégedetten és boldogan él benne,ez biztos. Persze azt már nem tudom,hogy ez valóban a Feng shui miatt van-e.
2009. ápr. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
92%
a feng shui tanításai szerint rendnek és nem pedig rendetlenségnek kell lennie a lakásban vagy szobában.
2009. ápr. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Perzse, hogy számít! Az nélkül nem teljesül az irányzat!
2010. máj. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A hold és a föld közötti ellpiszis mozgásának a delitációs irányának a szögsebessége.
2023. szept. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!