Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Feng Shui csengő elhelyezése,...

Feng Shui csengő elhelyezése, mindenhol használható-e?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Abban szeretném hozzá értők segítségét kérni h a feng shui elvei szerint, a szerelem sarokba lehet e elhelyezni csengőt? (piros) az szerelmi téren lehet e hasznos vagy csak anyagi vonzatba segit? amugy milyen javaslatotok lenne még, aki foglalkozott már ilyennel, tudom ajánlott csak páros dolgokat oda tenni.-De madaraim nem iugen vannak, kacsa helyett pl 2 vadlibám van. Annak is van jelentése v az már nem annyira hasznos itt?
2009. márc. 29. 12:57
 1/1 anonim ***** válasza:

a fengshui az egy nagyon összetett dolog, minden attól függ, hogy te mit szeretnél a szerelemben, olyan dolgot kell odatenni. nem mindenkinek kell odarakni kacsapárt, meg hasonlókat. lehet odarakni lovat, halat, delfint, különféle virágokat, más állatokat is, kristályt, minden attól függ mit szeretnél elérni.

másrészt a csengő elhelyezése a repülő csillagoktól is függ, hogy hova teszed. én a helyedben csak úgy tudatlanul nem rakosgatnék ilyeneket sehova egyelőre. inkább olvass utána. én is rengeteget tanulmányoztam mielőtt belevágtam, hogy átrendezem a lakásomat. előbb ezt meg kell érteni, hogy mi mire való, utána hozzálátni.

mellesleg amit én eddig tanultam róla, szerelemsarokba csak berepülő rossz csillag esetén tanácsos csengő. és az sem mindegy hogy miből van, hiszen a szerelemsarok eleme föld. az sem mindegy hogy hány lógója van, mert ennek a száma pedig 2. tényleg nagyon összetett, ha érdekel, mindenképp kezd el tanulmányozni először.

2010. máj. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!