Kezdőoldal » Ezotéria » Feng-shui » Mit tesztek hirtelen felindulá...

Mustafa33 kérdése:

Mit tesztek hirtelen felindulás ellen?

Figyelt kérdés
egyébként nagyon is békés természetű ember bizonyos helyen lakásában türelmetlen és hirtelen felidulásában eldobja, bármi is van a kezében. Nem írom le szándékosan a hely környezetét, mert akkor túl könnyű ráfogni.
2011. okt. 20. 00:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Én meghívnám egy teára.

Megkérdezném tőle mit idegeskedsz

dnék neki egy vasdarabot menjen verjen szét valami értéktelent. Harcoljon meg a tuskóval vagy valami.. Úgy kifáradna hogy nem lenne dühöngeni ereje.

aztán innék egy teát.. :)

2011. okt. 20. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem dühöngő, vagy agreszív. Csak ha valamit csinál és nem sikerül, akkor földhöz vágja vagy széttépi ahelyet hogy újra kezdené. Máshol viszont karórát is képes javítani és tízszer is szétszedni és összerakni amíg csak nem jó.
2011. okt. 20. 03:35
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha más akkor semmit, ha te csinálod, akkor meg kezdj el szépen dolgozni magadon, mert ez gyengeség.
2011. okt. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szerintem csak rossz szögbe van az asztal vagy a fény vagy valami ilyesmi. Meg idegesen áll neki a dolgoknak. Úgy nem lehet csinálni preciziós munkát. Vagy.. Vizér folyik át ott a föld alatt esetleg . Ez állítólag figyelemzavart okoz ,mert érzékeli az ember csak nem tudja mi nem okés..

Könnyen ki lehet mérni. hajlítasz két drótból vagy bicikliküllőből (az a legjobb méretilg is) 2 L alakot , megfogod a 2 kezedben párhuzamosan úgy hogy a hosszabb vége előre mutasson.

vízszintesen kell tartani egymástól kb egy arasznyira úgy hogy szabadon el tudjon fordulni a kezedben.

Ha vízes réteg van ott ahol jársz akkor X be fog beállni a fém. Ha üreges vagy gázos terület felett jársz akkor szétfelé tart a 2 pálca.

Elmondtam ezt egy haveromnak ő nem hitte el mikor mutattam neki azt hitte csak szórakozok vele. De mikor kipróbálta és működött nála is akkor elgondolkodott hogy nem hülyeség.

2011. okt. 21. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Precíz ember. Én válalnám a felindulásokat, ha tundék órát javítani :D

Azért kérdezem, mert segítséget kért tőlem, de a feng suival nem foglalkozok. Vízér nincs, radiestezis szempontból o.k., azért hívott hogy állapítsam meg, de nem találtam hibát, azért a f.suira gondoltam.

2011. okt. 21. 01:05
 6/12 anonim ***** válasza:

Én is ilyen voltam. Ha valami nem sikerült,egy ideig még próbálkoztam vele, aztán pillanatok alatt bedühödtem.

Pl. Kiesett a szemüvegemből a lencse. Próbáltam visszatenni, de nem sikerült. Fogtam magam és mérgemben elhajítottam.Utána négykézláb kereshettem órákon keresztül.Addigra lehiggadtam és szidtam magam. Mire megtaláltam, hazajött a fiam és pillanatok alatt visszatette a lencsét.

Vagy. Porszívózás közben a porszívó csöve mindig szétjött, Amikor már nem bírtam cérnával, fogtam és levágtam a földre. El is törött.

Nálam volt a barátnőm és szelíden megszólalt. Ez a szegény porszívó nem tehet semmiről. Miért bántod? Ha tönkreteszed, nem tudsz mivel dolgozni. Elment és megragasztotta. Most már nem fog szétjönni. Elszégyelltem magam.

Azzal, ha hirtelen felindulásból földhöz vágsz valamit, vagy eldobod, ami a kezedben volt, semmit nem oldasz meg.

A harag rossz tanácsadó. Ez nagyon igaz.

Mindenkiben van egy jó és egy rossz én. A jó én az, aki türelmes és nyugodt a mindennapi életben.

De ha valami probléma adódik, megszólal a kisördög. Dobd el, tedd tönkre, vezesd le az indulatodat, akár másokon is! Ezt a helyzetet csak úgy tudod kezelni, ha saját magad felismered, hogy most a rosszabbik éned próbálkozik a te nyugodt, kiegyensúlyozott életedet tönkretenni.

Tudom, első olvasásra nevetségesnek tűnik,de nekem sokat segített.

Amikor ilyen helyzetekbe kerültem, mindig eszembe jutott a barátnőm és a porszívó. Ilyenkor abbahagytam, amivel kínlódtam és próbáltam megnyugodni.

Az is segít, ha elszámolok magamban mondjuk 20-ig. De lassan és közben jó mély levegőt veszek. Nem szabad a levegőt kapkodni, mert az csak ront az idegállapoton.

Ha már sikerült lehiggadnom, akkor már tudok ésszerűen gondolkodni és általában mindig van segítség. Csak hinni kell saját magadban, nem szabad mindjárt feladni!

A gondolatnak teremtő ereje van.

Arra kell gondolni, hogy azért is sikerülni fog.

Tudom, ez nagyon nehéz, de gyakorlással el lehet érni, hogy ezek a dühkitörések megszűnjenek.

2011. okt. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Kezdetben én is ilyen voltam, de aztán megismerkedtem Istennel. Nem lett minden sunshine egyből, de az életem sokkal jobb, és amikor mérges vagyok, vagy idegeskedem, mindig arra gondolok, hogy ez csak az átmeneti élet, és az örökkévalóságot a Mennyben töltöm el. Ajánlom ismerősödnek is. Kereszténynek lenni a legjobb. Nem vallásosnak. Igaz kereszténynek. Tudom, most azt kérdezed, hogy akkor mit keresek a Feng-Shuinál. Megmosolyogtat.
2011. okt. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Istennel én is megismerkedtem. A klasszikus értelemben, ahogy mondani szokták, hogy meglátogat valakit. Köszönöm, inkább kihagytam volna.
2011. okt. 30. 01:43
 9/12 nixon666 válasza:

adj a kezébe 1 sünt és vezesd a helyre, ha eldobja verd meg és jó erősen nyomd be neki!

Soha többé nem fog eldobni semmit...na és rendbejön a fengsui!

2011. okt. 31. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Két jobbos és megnyugszol. Addig is igyál jéghideg talajvízet!
2011. dec. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!