Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Miért van az hogy mondani...

Miért van az hogy mondani akarok valamit aztán hirtelen elfelejtem? És ilyenkor mi történik az agyban?

Figyelt kérdés
Sokszor van így velem, például ha beszélnek hozzám többen, de én is mondani akarok valamit, és akkor hirtelen elfelejtem.Nem tudom miért.És hogy hogyan tudnék visszaemlékezni arra amit mondani akartam.
2011. aug. 6. 19:13
 1/7 .Anonymus. ***** válasza:
78%
Nem tudok válaszolni a kérdésedre,de ilyen velem is rengetegszer megesik.
2011. aug. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kimerültség, vitaminhiány okoz ilyen tüneteket!
2011. aug. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én azt felejtettem el hogy az elmúlt 3 napban mit is csináltam és hol voltam. Nálam meg még nem is beszélhetünk időskori feledékenységről.


19/L

2011. aug. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%
Ha nincs eszed legyen noteszed :) :))
2011. aug. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor végig gondolom, hogy miket mondtak mi volt a téma és eszembe szokott jutni. Ha pedig kimegyek és elfelejtem miért indultam akkor vissza megyek a szobába és eszembe jut vagy végig gondolom mi lehetett mit csináltam mire gondoltam...
2011. aug. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
32%
Ilyenkor az agynak a hippocampus nevű részében -ami a benyomások hosszútávú emlékekké alakításáért felelős- nagyobb mértékben termelődnek az agyférgek. és ezek az agyférgek könyörtelenül kirágják a maradék okosságot is a fejedből.
2011. aug. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
előfordul. nekem sokszor fordul elő elfelejtem mit kell hozni a boltbol (irjam fel cetlire-azt is itthon hagytam :D) azt mikor haza érek csak akkor jutt eszembe.. valószinű a rövidtávú-hosszútávú memória-koncentráció miatt van. (rövid távúban van a gondolat, nem a hosszúban, de az az idő mikor kellene már a hosszútávút igényeli.) én legalábbis így képzelem el :D
2011. aug. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!