Kezdőoldal » Ezotéria » Feng-shui » Hová tegyem a tükröt, hogy ne...

Hová tegyem a tükröt, hogy ne hozzon balszerencsét? Gyerekszobáról van szó

Figyelt kérdés
a feng shui-t meg más mindent olvasva már egészen meg vagyok zavarodva.... akkor most hol a legjobb? és hol ne legyen semmiképpp? van aki tudja?
2009. máj. 28. 21:47
1 2
 1/13 anonim válasza:
86%
Én úgy tudom, az lehet gond, ha az ágyból látni lehet benne magunkat. Ennek a keleti magyarázat szerint a lényege, hogy a lélekre éjjel, amikor elhagyja a testet, bajt hozhat, a nyugati magyarázata egyszerűen az, hogy ha félálomban az ember meglátja magát (vagyis hát nem tudja mit, csak alakot, mozgást mondjuk kikómázva pipilni éjjel) akkor megijedhet. Aztán, persze, hogy ki miben hisz, az szíve joga mindenkinek..
2009. máj. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem gyerekszobába nem kell tükör - mire lenne jó?
2009. máj. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem gyerekszobába nem valo tükör - mire lenne jó?
2009. máj. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
78%

Hát én láttam már meg magam éjszaka félálomban, mégsem ijedtem meg. Lehet, hogy nem vagyok elég ronda. Szerintem elég csúnyának kell lenni ahhoz, hogy egy tükör balszerencsét hozzon. Normális esetben nem kapsz sokkot, ha belenézel.

Gyerekszobában olyan helyre tedd a tükröt, ahol a gyerek nem verheti le, és nem vághatja meg magát a szilánkjaival. Tény, hogy vannak kislányok, akik imádnak forgolódni előtte.

2009. máj. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem gyerekszobába ne tegyél tükröt, ha mégis szeretnél, akkor az ablakkal szembe, de csak akkor, ha a gyerek este nem láthatja magát, mert megijedhet, estére így is takard le

Hálószobába( vagyis a férjjel/baráttal közös hálóba) viszont nem jó ötlet tükröt tenni, valakinek az oldaláról bevonzhat a kapcsolatba egy 3. személyt...

2009. máj. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
73%

elsőként csak annyit, hogy olyan tükröt vegyél, ami nem üveg, hanem műanyag (van olyan is)..biztonságosabb.

egyébként tényleg az a fontos, hogy az ágyat ne lehessen látni benne.

2009. máj. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
60%
Ablakkal szembe kell tenni, hogy elűzze/visszatükrözze a kintről jövő rossz szellemeket, illetve a negatív energiákat.
2009. máj. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
85%

Jesszus, ti ezekben komolyan hisztek?

A mi ágyunk körbe van rakva tükrökkel, mert szeretkezés közben szeretjük nézni. Több mint 20 éve együtt vagyunk, egészségesek a gyerekeink, jól élünk, sokat utazunk, rengeteg a barátunk.

Most akkor mi van a szerencsétlenséggel, a 3. emberrel a kapcsolatban meg a többi butasággal?


Gyerekszobába, ha kicsi a baba ne tegyél tükröt, mert nagyon szeretik és úgyis leszedi valahogy. Ha nagyobb, akkor nyugodtan, nagyon aranyosak, amikor nézegetik magukat benne. Az enyémeknek is volt a szobájában és egyik sem állt meg a növésben, sőt nem is féltek és szellemek sem repkedtek éjszaka a szobában.

2009. máj. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

a gyerek 12 éves , fiú és azért van tükre, mert édesapjától kapta, egy régi tükör szép fa keretben, és édesapja nincs velünk.

a feng shui-t meg hiszem is meg nem is.

azért kérdeztem itt, mert nem tudom azt a sok oldalt rendesen átolvasni amit találtam, gondoltam itt vaalki rövid és velős választ ad.

2009. máj. 29. 21:49
 10/13 anonim válasza:
Bocs! 2010-et irunk. Itt vagy?
2010. febr. 21. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!