Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek létezik balszerenc...

Szerintetek létezik balszerencsét-hozó ember? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Van egy barátom, akivel nagyon jóban vagyok, nagyon szeretem, de akármikor együtt vagyunk a végére a legtöbbször mentő visz el, nem úszom meg sérülések nélkül.

Volt, hogy a kezemet törtem, máskor a meggyulladt a kezem, volt, hogy a fél arcom leégett, és volt olyan is, hogy leestem egy magas helyről, miközben ott állt mellettem. Szándékosság kilőve, nem direkt csinálja, egyszerűen csak baleset ér, amikor a közelemben van.


Amúgy nem vagyok szerencsétlen, sem ügyetlen (sőt!), de egyszerűen, ha a közelemben van baleset ér.

Létezik ilyen vagy ez csak a véletlenek sorozata?


2010. júl. 5. 10:37
 1/8 anonim válasza:

biztos, hogy van ilyen...

lehet, hogy a barátod (persze ezt nem tudja magáról) egy szellem, vagy valami ilyesmi... vigyázz, mert még a végén nagyobb baj is lehet :S

2010. júl. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez egyértelműen azt jelenti, hogy neked nem szabad tartanod a kapcsolatot ezzel a barátoddal. A jelzéseket mind megkapod. Így továbbá mond meg neki, hogy nagyon sajnálod de nem találkozhattok többször mert legközelebb már drasztikusabb vége is lehet. :S
2010. júl. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne hulyeskedj, ilyen nem letezik, maximum a hey arnoldban. Nincs balszerencset hozo ember, ezert ne szakitsd meg a baratsagotokat.
2010. júl. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Én se gondoltam arra, hogy megszakítom vele a kapcsolatot, mert ő az egyik legjobb barátom, de ez az állapot nem maradhat így, mert a végén tényleg nem fogom megúszni olyan "könnyen"...

Valami ötlet, hogy kerülhetném el a további baleseteket?

2010. júl. 5. 23:17
 5/8 anonim ***** válasza:
Ilyenről még nem hallottam, lehet egyszerűen baleset mágnes vagy. Vagy Ő az, csak ez mindig téged ér.
2010. júl. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
kabbala...vagy ne találkozzatok, illetve ha igen, legyél BIZTOS MAGADBAN hogy SEMMI BAJOD NEM LESZ! Tudom, lnem lesz könnyű, de egy próbát megér.
2010. júl. 8. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Érdekes,én a helyedben lehet nem találkoznék vele.Mert lehet hogy leközelebb tényleg nem úszod meg.
2010. júl. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Senki nem hal meg csak őgy VÉLETLENÜL. Ha neki meg kell halnia, akkor nem azért fog, mert balszerencse éri a barátja miatt. Nyugodtan találkozz vele, csak óvatosan.
2010. júl. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!