Kezdőoldal » Ezotéria » Feng-shui » Miért káros az emberi szerveze...

Miért káros az emberi szervezetre a Hartmann-sugárzás?

Figyelt kérdés
Azzal tisztában vagyok hogy káros, azzal is hogy a csomópontokban még károsabb, és nagyjából minden mással is, csak az nem tiszta hogy egy természetes földsugárzás miért fejt ki élettanilag káros hatást az emberi szervezetben. Ez utóbbi pont az amiben a segítségeteket kérem. Előre is köszönettel.

2012. ápr. 8. 16:10
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
40%
Nem fejt ki rossz hatást, mivel nem létezik.
2012. ápr. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítőkészségedet, de olyan személyekhez szólt a kérdés, akik ez ügyben bármilyen hasznos információval tudnak szolgálni. Amúgy ha szerinted nem létezik, akkor a Föld mágneses mezejét tagadod éppen. Mivel hogy a napszél még nem darálta le az arcodról a bőrt, így élek a gyanúval, hogy a földnek van mágneses mezeje, tehát a mágneses erővonalak léteznek. Ebből adódóan élettani hatásuk is van. Én ezzel kapcsolatban kérdeztem. Köszi.
2012. ápr. 8. 17:31
 3/37 anonim ***** válasza:
29%
Szóval a mágneses tér = Hartmann sugárzás. Érdekes módon nem sok helyen hivatkoznak így rá. Valamint a Hartman-sugárzásodról is csak áltudományos oldalakon írnak. Érdekes továbbá az is, hogy a mágneses térből, hogy lett hirtelen sugárzás.
2012. ápr. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:
Mivel a mágnesesség nem részecske természetű, ezért sugárzás természetű. Így lett belőle. Amúgy meg azért nem hivatkoznak így rá a tudósok, mert miért tennék, ha nekik megvan a tudományos szakkifejezésük rá. Egyébként ha nem hiszel benne, miért kommentelsz a témához? Megtisztelnél vele ha megkímélnél az ilyesmitől. Előre is köszönöm a megértésedet.
2012. ápr. 8. 17:45
 5/37 anonim ***** válasza:
21%

Már bocs én nem tisztellek meg.


[link]

2012. ápr. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
Ez esetben csak egyszerűen kímélj meg. Nem szükséges a tiszteleted. Csak mint ember az embert kértelek meg rá. Bocsánat hogy durva feltételezésekbe lovaltam magam.
2012. ápr. 8. 17:48
 7/37 Diavolino44 ***** válasza:

Ez az én verzióm lehet nem igaz, ami hallottam de hát azért ezotéria kategória:

A dualitás világában élünk, pl. fény nélkül nem tudnád mi a sötétség, ezt a szimbolizálja a Jin és Jang jel is.

De miért érdekes ez? Mert ez a dualitás érvényesül a Földre is. A mágneses sugárzás is kétféle az egyik úgymond "jóindulatú" a másik a "rosszindulatú". Hartmann például káros.

2012. ápr. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:
Utolsó kommentelő. Köszönöm. Akkor kell hogy legyen egy olyan sugárzás is ami ezt ellensúlyozza?
2012. ápr. 8. 17:57
 9/37 Diavolino44 ***** válasza:

Igen vannak!

A pozitív helyekre viszont rá kell hangolódni, meditációban pl kérdezd meg magadtól hol van ilyen hely a környezetedben.

2012. ápr. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:
De akkor ez azt jelenti hogy a negatív, a "yang" van túlsúlyban.Mert az szabályos elrendezésű, és bárhol megtalálható. Ha valóban a dualitás van érvényben, akkor nagyon erős negatív túlsúly van. Nem kellene lennie egy hasonló elrendezésű de pozitív sugárzásnak is?
2012. ápr. 9. 07:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!