Kezdőoldal » Ezotéria » Feng-shui » Mit tegyek, ha a szobámban az...

Mit tegyek, ha a szobámban az Alkotókészség, gyermek, és a Szerelem, házasság területén ruhásszekrény, a Család, egészség területén pedig ablak, és egy kb.30 cm-es falrész van?

Figyelt kérdés
2012. jún. 24. 20:23
 1/7 anonim ***** válasza:
22%

Úgy érted, nagyon szűk a lakásod? A felnőtt élet eleje tájékán vagy? És nem is látsz esélyt?

Nekem is nagyon szűk lakóterem volt az elején, ketten a párommal, és a pici babával kb. egy éves koráig kb. 16 méter alapterületen laktunk. És lassan, fokozatosan kialakult. Persze mire tényleg kedvező lett a helyzet, kertes ház, minden, addigra a gyerekek elröpültek. Fő a remény és a törekvés. Ez egy nagy blöffnek hangzik, de nem tudok jobbat.

2012. jún. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Hagyd ezt a Feng-shui marhaságot, és rendezd be úgy a szobádat, ahogy neked tetszik.
2012. jún. 25. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
32%
Pontosan, ahogy a 2-es írja. Jó folyton azon rágódni, hogy melyik buggyant fengshui-területen mi van? Rendezd be kényelmesen, és élj boldogan, mindenféle belemagyarázástól mentesen!:)
2012. jún. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 sejehajrecece válasza:
83%
süss palacsintát, vagy szilvásbuktát, mert azt szeretem
2012. júl. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 DownDownDown válasza:
80%
SZILVÁSBUKTÁT,MERT AZT SZERETEM.
2012. júl. 7. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hét ezt most nem fogjátok elhinni, de én soha nem tanultam feng shuit, de akárhány könyvet elolvastam a témában egy sem nyújtott újdonságot. Valahogy olyan kézenfekvő minden. Pl. hogy az ablakon bejövő energia egy tisztán lamináltpadlóból álló burkolaton tovacsusszan, míg ha van ott egy rongyszőnyeg, az megtartja egy részét. Sokkal inkább pszichológia témakörbe sorolnám a kérdést (nem mint betegséget). Most annyit értél el, hogy frusztrálódsz, mert nem tudod a szabályok szerint berendezni a lakod. Inkább hagyatkozz intuícióidra.. Ne mások, hanem a magadéi szerint élj.
2012. júl. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Úgy értem ne mások szabályai szerint, hanem te ismerd fel mi hogy jó neked, önismeretet is fejleszti.
2012. júl. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!