Kezdőoldal » Ezotéria » Feng-shui » Csikung golyót, vagy ahhoz...

Csikung golyót, vagy ahhoz hasonló golyót hol tudok venni Debrecenben? (Lehetőleg minél olcsóbban)

Figyelt kérdés
Szóval, olyan kéne nekem, de nem is az a lényeg, hogy eredeti legyen, mert nem a "gyógyító" hatása, vagy az anyaga számít, hanem ugye ha azt a két követ az ember markolássza, és "játszik vele", sokat lazít a kéz ízületein, és nekem emiatt kéne (hangszerhez). szóval hol tudnék vajon olcsón ilyet beszerezni? Az üveggolyókkal az a baj, hogy azt nem lehet úgy összedörzsölni, mert így karcolja egymást a két golyó.

2012. okt. 22. 10:28
1 2
 1/12 monika65 válasza:
Piac utcán az EZO boltban biztosan találsz
2012. okt. 23. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 chrishu ***** válasza:
Mivan? Mi a büdös franc az a Csikung golyó?
2012. okt. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

nekem körülbelül két diónagyságú golyó kéne, amiket ha összedörzsölöm, csúsznak egymáson (mintha fa lenne, csak annál nehezebb kell). van ilyen nagy üveggolyó, de ha azt dörzsölöm össze, nem csúszik, hanem rossz karcolós hangot ad. érted? nekem nem az fontos, hogy milyen mítoszokat fűznek hozzá, hanem webshopban ilyen néven találtam erre alkalmas golyókat

de amúgy le van írva a kérdés magyarázatában, de ha hülye vagy hozzá, még mindig ott a google, és valaki csak elmagyarázza neked

2012. okt. 23. 17:11
 4/12 anonim ***** válasza:

Minden normális feng shui boltban van Chi Kung-golyó.Még egyszerű ajándékboltban is találtam olyat,amit ha összeütsz,akkor kellemes,keleties hangulatú zenét játszik.

De csinálnak már mindenből.

2012. okt. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
nem is a hangon van a lényeg, hanem hogy nehéz legyen, és lazítsa el a kézben lévő ízületeket amikor markolgatja az ember:D értitek. ma néztem több boltban is, nem találtam, de majd szétnézek Debrecenben is
2012. okt. 24. 21:45
 6/12 mustafa33 ***** válasza:
52%
szexshopban
2012. okt. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
12%
Gésagolyó nem jó?
2012. okt. 29. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
7%
de honnan vetted ezt a fa*zságot hogy ellazítja az ízületeidet?
2012. nov. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
ez egy kinesztéziai dolog, nem értem mi benne olyan hihetetlen. lassan ellzaulva mozgatod a kezed, így a gyorsabb mozgási is lazábban fog menni. ha nem értesz hozzá, ne pofázz bele.
2012. nov. 6. 06:55
 10/12 anonim ***** válasza:
10%
mivel terheled az inakat is az ízületeket is és az izmokat is nem lesz lazább
2012. nov. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!