Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Kb 5 mm-re kitágított fülen...

Kb 5 mm-re kitágított fülen mivel lehet segíteni, hogy minél hamarabb összehúzódjon? (bőr visszanövesztő kenőcs, vagy hasonló)

Figyelt kérdés
2-3 nap alatt erre van-e remény? El kéne elég hamar tüntetnie egy ismerősömnek...
2010. dec. 1. 23:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Az már sose fog összemenni..Főleg nem napok alatt..Olyan fajta krém pedig nem is létezik.amolyan szunnyad punci hatását kelti a fül.Sose értettem meg,hogy mire jók a fültágítók,baromi kiábrándító számomra,pedig nem vagyok az a maradi lány.Piercingem van,tetoválást meg nem sokára csináltatok. :)

18L

2010. dec. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tű,cérna, a segít!:)
2010. dec. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nah ez az .... Szerintem meg sok ilyen kerdessel fogunk talalkozni,mert ahogy az "ismerosod" is beleugrott az ilyesmibe a "trendiseg" kedveert ... es esetleg nem gondolt bele a kovetkezmenyekbe,hogy,hogyan fog kinezni a fule,ha esetleg megunja vagy nem tud rendesen begyogyulni.Biztosan helyrelehet hozni valamilyen szinte.Erdemes rakeresni interneten,mert,ha nem tevede azok akik fultagitokkal foglalkoznak azok a luk eltuntetesehez is ertenek,mert ugy-e az ilyen tagitott fulek hajlamosak elszakadni is.Keressetek fel egy profit,hogy,ha mar sikerult "elcs.szni" ... akkor,tegyetek meg mindent,hogy maximalisan helyrelehessen hozni.Nem oltasnak szantam a velemenyem,de sajnos,hogy ez van.
2010. dec. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Es elnezest a helyesirasi hibaimert,de siettem.Most nem javitom ki ...
2010. dec. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Sose fog összenőni? Mekkora hülyeség... Nekem is pont ekkorára volt kitágítva. Kivettem a tágítót és már napok alatt látszott a változás. Asszem 2 hét volt, mire teljesen eltünt. Most újra sima száras fülbevalót hordok benne, nincs semmi baja. Nem lehet megmondani, hogy valaha is csesztettem.

Ha azt akarod, hogy ne látszódjon, akkor tegyél bele olyan fülit, minek nagyobb a feje és hátul a pöcke. Legyen elég nagy, hogy ne csússzon át a lukon. Szépen eltakarja. Én így csináltam. Senkinek nem tűnt fel semmi.

20L

2010. dec. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hamar összenő, mint írták 2 hét. Esetleg ha nem akar összenőni akkor fel kell keresni olyan tetováló vagy piercing szalonokat ahol foglalkoznak összevarrással. Kimetszik a felesleges részt és összevarrják, persze annak a nyoma megmarad.
2010. dec. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

mm?:'D

ugyan, az azonnal visszamegy:)

2010. dec. 5. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!