Kezdőoldal » Ezotéria » Feng-shui » Elhagytam egy álló ormányú...

Elhagytam egy álló ormányú elefánt kulcstartót. Jelent valamit?

Figyelt kérdés
2013. okt. 18. 11:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Jelent valamit. Azt jelenti, hogy ha nem találod meg, akkor új kulcstartót kell vegyél, ha nem akarod a kulcsaidat kulcstartó nélkül tartani.
2013. okt. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
70%
igen, jelent, viszont nem tudjuk, hogy mit. ahhoz meg kéne találni, mert ha lelankadt az ormánya, akkor el kell vinni orvoshoz azonnal.
2013. okt. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Azt jelenti, hogy szétszórt vagy, és néha elhagysz dolgokat. Valószínűleg akkor is elhagytad volna, ha lógó ormányú lett volna.


Ha Austin Powers lennél, azt mondanám, hogy elvesztetted a mojodat. :)

2013. okt. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
örülj, hogy megvan a kulcs. Semmit sem jelent, ez csak egy tárgy, így el is veszhet, pótolható.
2013. okt. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
:D :D :D Köszi a gyors és frappáns válaszokat.Konkrétan a feng-shui értelmezése szerint érdekelne. :D
2013. okt. 18. 13:18
 6/13 anonim ***** válasza:
63%
az előzőek mind jók a fengsunyi szerint
2013. okt. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Igen. Azt jelenti, hogy te bizony elhagytad.
2013. okt. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szerintem a Feng-shui nem mond semmit erről, nem is ez a célja. Az egy módszer, egy látásmód, ami a harmóniát segít létrehozni a természettel, a környezettel. A Feng-shui csak annyit mond erről, hogy szerezz másikat, hogy helyreálljon az egyensúly.

:)

2013. okt. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Csak annyit, hogy vackok ezek a kulcstartók, nekem is elveszett a kis budha kulcstartóm tavaly.
2013. okt. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez az elefántormányos kulcstartó egy kalap szar, én már egy tucatot elhagytam. Ráadásul mindég kilukasztotta a nadrágzsebem is. Amióta fütyülős kulcstartót használok, sokkal kiegyensúlyozottabban élek és az asszony is dicséri a kitartásom.


Zoligyerek

fengsui kulcsmásoló guru

Ugyanitt fütyülős kulcstartók nagy választékban!

2013. okt. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!