Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Ti vásárolnátok olyan lakást...

Ti vásárolnátok olyan lakást ahol előtte levő hetekben öngyilkosságok és egy gyilkosság volt? Ha ott aludnátok, lenne bármi rossz érzésetek?

Figyelt kérdés
én szkeptikus vagyok a témához, de mégsem laknék olyan szobában, ahol tudom az előző tulaj felakasztotta magát. az,hogyha ugyanazok a bútorok maradnának csak még bizarrabb lenne számomra.
2014. máj. 19. 00:20
 1/9 anonim ***** válasza:
45%

Kutatók állítása szerint is létezik olyan, hogy sejtmemória. És hogy ehhez elég akár a másik személlyel való érintkezés is, hogy valaki átvegyen valakitől bizonyos tulajdonságokat, emlékeket. Mert a DNS is tárolhat emlékeket. Hát ém hiszek a sok tudósnak ebben, és óvatos lennék az olyan házba költözéssel ahol gyilkossággla vagy öngyilkossággal kapcsolatos sejtektől vehetnék át információt.

Bár legtöbbször csak szervátültetéskor figyelték meg a sejtemlékezetet.

[link]

[link]

2014. máj. 19. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
féláron.
2014. máj. 19. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Maximum azért, hogy kiadjam albérletnek. Még a nagyszüleim házába se merek bemenni, mióta a dédmamám ott meghalt.
2014. máj. 19. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%

Ha nincs nyomasztó hangulata a lakásnak akkor megvenném.Viszont a legjobb talán nem tudni,mert a legszebb lakás is ijesztő lehet esténként ha ilyesmit tud róla az ember.

Szóval amit nem tudunk az nem fáj ...

2014. máj. 19. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Soha, és nem a "kísértetek" miatt abban nem hiszek. Viszont kirázna a hideg hogy itt emberek haltak, ráadásul ilyen brutál módon.
2014. máj. 19. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok babonás, de biztos, hogy nem. Nappal bátor lennék, de éjjelente egyedül egy szobába az biztos, hogy fejvesztve menekülnék onnan. :DDD
2014. máj. 19. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Biztos nem!
2014. máj. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem venném meg!
2014. máj. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%

Ha a lakás olyan, hogy beleszerettem, engem nem zavarna...


Olvastam egyszer, hogy a feng-shui szerint nem lesz boldog, gazdag szép...stb aki régi tárgyakat gyűjt. Pontosan ezért mert nem ismerjük ezeknek a tárgyaknak az előéletét, és lehet közöttük olyan amivel rosszat tettek, ami rossz emberé volt, ami balszerencsét hozhat az új tulajdonosra is.


Én mégis szeretem a régi tárgyakat, szeretek azon mélázni, hogy ha az a tárgy mesélni tudna, vajon mit mondana el. Látott lopott csókokat? Hallott világmegváltó terveket? Gyűrte kisgyerek a szájába? Híres volt az előző gazdája?


Nekem egy lakás is ilyen... Igen, valóban hozzátartozik a falak meséjéhez a halál is. De nem csak az... Hanem megszületett gyerekek rajzai az előző festékréteg alatt, vad éjszakák visszhangjai az új feleséggel, üzleti megbeszélések egy virágzó vállalat megalapításáról... vagy bármi más...


(Hozzáteszem egy kb 120 éves házban lakom. Előttem az építtető család és annak leszármazottai laktak, kb. 3 generációnyi nagypolgári bányatulajdonosok. Figyelembe véve az adott kor jellegzetességeit szinte kizárt, hogy ne halt volna meg senki akár természetes akár más módon e falak között. De ha nem is haltak meg, még akkor is tuti volt családi balhé, elcsattant pofon, betört orr, megégetett kéz, elvágott ujj, kanyaró, torokgyík, tüdőgyulladás.... De amikor először megláttam, és beleszerettem én mégsem ezeket láttam magam előtt. Hanem a kemence mellett álló, kenyeret sütő asszonyt, az urat egy kancsó borral a pinceajtóban, a gyerekek lábdobogását hallottam a hajópadlón, cselédlányt láttam csókolózni az ablakok spalettái mögé bújva.... És ezek láttán elfért a fészerben lógó test is a sor végén...

2014. jún. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!