Kezdőoldal » Ezotéria » Feng-shui » Mivel vonzhatnék be az életemb...

Mivel vonzhatnék be az életembe jó dolgokat? Munkahelyi sikereket, igaz barátokat, szerencsét, stb?

Figyelt kérdés
A kérdésem annyi lenne, hogy tudtok e valami tippet arra, mit kellene tennem a fent leírtakhoz, ami segíthet? Amivel nem a sorsommal játszom, hanem rásegítek annak pozitív kimenetelére? Amivel bevonzhatom a jót, és felismerhetem, és tovább fejleszthetem azt?

2014. jún. 28. 14:28
 1/8 anonim ***** válasza:

Munkahelyi sikereket:

Próbálsz bevágódni a munkatársaknál, amennyire csak tudod jól elvégzed a munkát.


Igaz barátokat:

Olyan emberek társaságát keresed, akik hasonlóak mint te, és ha a hobbijuk, gondolkodásuk is hasonló, akkor már menni fog.


Szerencsét:

Minden ami történik, az azért történik, mert előtte olyan folyamatok mentek végbe, hogy így történjen. Szerinted ha hátrafelé dobsz egy kavicsot, és az belemegy a kukába akkor ahhoz szerencse kell? Nem, csak azért ment bele, mert te olyan erővel és irányba dobtad. És az pedig azért történt, mert előtte téged olyan hatások értek, amiért te abban a helyzetben képes voltál ilyet produkálni. Nincs szerencse, mindennek oka van, és máshogy nem is történhet. Valójában a jövőt nem változtathatjuk meg, mert ha meg akarjuk, akkor az is már a jövő része, és máshogy nem is történhetett volna, csak úgy, hogy te kitalálod hogy megváltoztatod. Már minden meg van előre. Szerencsekeréknél is hogy hol áll meg, az attól függ mekkora erővel pörgetted meg, illetve mekkora a súrlódás ereje. Amikor a számítógép véletlenszerűen generál számokat, az sem véletlenül van.


Tehát erre nem tudok mondani semmi ötletet, csak várj türelemmel.

2014. jún. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%
Kvantumfizikával egyszerűen a gondolat erejével be tudsz vonzani, nézd meg a Titok c. filmet
2014. jún. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Energiabefektetéssel.
2014. jún. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Balogh Béla: A tudatalatti átprogramozását javaslom. Az én sikereim vele: új, sokkal jobb munkahely több fizuért, egy csomó anyagi siker pl kitaláltam h átrendezném a nappalit, másnap kaptam 3 szekrényt, 1 szőnyeget, 1 ruhaszárítót ingyen, kaptam egy laptopot is ajándékba, lett mellékállásom is amivel összeszedtem annyi pénzt h vegyek 1 tabletet, stb... találtam 13000ft-ot az utcán sok kis apróság :)
2014. jún. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
Minden hozzáállás és elszántság kérdése.
2014. jún. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Valoszinűleg mindezt nem fogod elérni, de talán egy-kettőt igen például, ha munkahelyi sikereket akarsz elérni, akkor még többet és még szorosabban kell dolgoznod, ami valljuk be igen kimerítő és akár a magánélet rovására mehet, mivel aki sokat gürcöl stresszesebben éli az életét. Viszont a munkahelyen is barátkozhatsz csak a főnök meg ne tudja. :D
2014. jún. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
69%
Esetleg mágnessel...
2014. júl. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
De jol irt mindent a 7. valaszolo
2014. júl. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!