Kezdőoldal » Ezotéria » Feng-shui » Feng shui szakéértők, a...

Feng shui szakéértők, a feszületet hol kell elhelyezni a lakásban?

Figyelt kérdés
Egy 20cm köröli keresztre feszített Jézusról lenne szó.Erről mit mond a feng shui?
2014. okt. 28. 08:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
A feng shuiban nincsen feszület! Az egy másik vallás!
2014. okt. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De engedi,vagy tiltja?Biztos kitaláltak erre is egy szabályt.
2014. okt. 28. 09:15
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Szeintem döntsd el: vagy ez, vagy az. A kereszténység pont az a vallás, ami világosan megtiltja azt, hogy ilyen és ehhez hasonló dolgokban higgy. Nem mondom, hogy ne csináld, csak azt, hogy ne akard összeegyeztetni a kettőt, mert az nem fog menni, a tízparancsolat miatt. Pedig hogyha feszület van a lakásodban, amit tisztelsz, szerintem érdemes betartani legalább a legalapvetőbb elemeit.

Szóval: vagy ezt hanyagold, vagy azt, ha tényleg meg akarsz felelni valamelyik vallásnak.

Ezt egyáltalán nem rosszból írom (bocsánat, ha kissé nyersen fogalmaztam), és sok sikert kívánok a döntéshez! :)

2014. okt. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok. Azt kifelejtettem, hogy valószínűleg nincs rá szabály, mert kb. a világ másik felén keletkezett a két irányzat, nem is ugyanabban az időben, ráadásul ezeknek az ,,összemosása", kb. 100 éve vált népszerűvé.
2014. okt. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
65%

A falon.

Esetleg az ágyad felett a plafonon.

A padlón semmi esetre sem, ráléphetsz, az pedig valásgyalázás!

2014. okt. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
59%

a kettő nem zárja ki egymást :)

van egy feng shuis- könyvem, amiben konkrétan írja, hogy a saját szimbolúmainkat is használhatjuk :)

a tanulás, tudás területén van neki a legjobb helye :)

2014. okt. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Ling-ce ***** válasza:
100%
Előrebocsátom, hogy keresztyén vagyok, és nem hiszek a feng-shuiba és nem is alkalmazom. De kínai is vagyok, ezért illik tudnom alapon muszáj egy kicsit ismernem. Nemcsak a keresztyénség zárja ki a feng-shui-t, de a feng-shui is a feszületet, sőt minden olyan képet, melynek tartalma haragot, szenvedést ábrázol. A feng-shui babona követői a feszülettől félnek, mert azt hiszik a Szenvedő képe rontja a csít a szobájukba.
2014. nov. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

az én feng-shui-s könyvem leírja, hogy nyugodtan lehet használni más jelképeket, szimbólumokat.

és hogy pl a Bibliát hová tegyem.

2014. nov. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Pömpő válasza:
hagy találjam ki teológus az vagy igaz?
2014. nov. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
3-4. válaszoló vagyok, és én igen, kedves utolsó.
2014. nov. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!