Kezdőoldal » Ezotéria » Feng-shui » Mit csináljak, hogy tudjak...

Mit csináljak, hogy tudjak aludni?

Figyelt kérdés

Muszáj volt átrendezni a szobát, ahol alszom. Csak így férnek el a bútorok, de az új helyemen nem tudok aludni. Napokig nem aludtam, aztán már kidőltem a fáradtságtól, de hetek oóta egy éjszakát sem tudtam átaludni.

Azt hallottam, hogy ezek az alvást gátló energiák vagy mik vándorolhatnak is, nem mindig ugyanott vannak.

Mit tehetnék, hogy újra tudjak az ágyamban aludni?


2014. dec. 27. 23:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ne stresszelj azon, hogy nem tudsz aludni.
2014. dec. 28. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Lehet, hogy nagyon erős vízér alatt alszol, vagy valami nem látható vendég zavar. Először próbáld meg, hogy máshol alszol, ott megy e, ha csak a szobádban nem, ott lesz a gond. Ha máshol se tudsz, akkor valaki zaklat, tessék szentelt gyertyát gyújtani, az távol tartja.
2014. dec. 28. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
máshol tudok aludni, csak épp az ágyamban nem
2014. dec. 28. 10:35
 4/14 nagy gyuri válasza:
Érdekes..pl ha a másik szobában alszom nekem se megy, a meg szokás miatt vagy nem tudom.Az is lehet amit le irtál energiák stb a napokban volt is szó valamelyik csatornán erröl, az áram pl a fejednél fut a vezeték,ott egy konnektor....stb
2014. dec. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Fáraszd ki magad, akár fizikailag, akár szellemileg!

Meglátod, milyen jól elalszol!

2014. dec. 29. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
43%
Igyál meg 4 sört és zabálj mellé sokat
2014. dec. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
kössz :-/
2014. dec. 29. 22:36
 8/14 anonim ***** válasza:

Kukorékoljunk eggyütt..

évek óta nem aludtam egy jót csak részletekben..

lassan hajnali 3. Kifàrasztàs sem jön be ..egész nap jöttem mentem takaritottam majd este melo..de aludni nem tudok..ezo àlmokat olvasok :)

2015. jan. 4. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
sose gondolj stresszes dologra amint azon kapod magad h arra gondolsz tereld el valami jó dologra a figyelmed
2015. jan. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Hülyén hangozhat,de meditálj. Vagy hallgasd ezt: [link]
2015. jan. 11. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!