Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Elérhetem valahogy, hogy az...

Elérhetem valahogy, hogy az unokatestvéremnél tudjak aludni?

Figyelt kérdés
Szülei 100% hogy megengednék, mert normálisabb típus vagyok. Viszont az én Szüleim szerintem nem, tekintettel hogy cigizik. Hogyan bizonyítsam be, hogy nincs rám rossz hatással? Illetve mikor lenne célszerű nála aludni? Pénteken?

2014. nov. 24. 22:08
 1/7 A kérdező kommentje:
Mindketten 15/F
2014. nov. 24. 22:09
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem értem, miért ne aludhatnál ott. Anyukád vagy apukád testvérééknél nem aludhatsz? Gondolom, otthon nem dohányzik, nem engedik meg a szülei.
2014. nov. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Anyukám testvérének gyerekeinél már aludtam, de ők jóval idősebbek is (22,23), apukám testvérénél viszont még nem.
2014. nov. 24. 22:19
 4/7 anonim ***** válasza:

Komolyan nem értem, hogy mi kifogásuk van a szülőknek ez ellen. Talán a szülők és a nagynénid, nagybácsid nincsenek jó viszonyban ezért tiltják? Félnek, hogy ők, vagy az ő gyerekük van rád rossz hatással?

Kérdezd meg, hogy mi a konkrét ok. Ha a szülei mondanák a szüleidnek, hogy bízhatsz bennük, odafigyelnek rád, akkor elég hulyén néz ki, hogy nem engedik.

2014. nov. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem ez a baj, teljesen jó viszonyban vannak egymással. Még nem kérdeztem meg, holnap szeretném
2014. nov. 24. 22:28
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy gyerek aki 15 éves cigizik és hagyják a szülei? Na oda én se engedném el a fiam... ki tudja mik mennek még ott.
2014. nov. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem tudják a szülei
2014. nov. 25. 06:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!