Kezdőoldal » Ezotéria » Feng-shui » Feng shui szerint. Azt hallott...

Feng shui szerint. Azt hallottam a kék tető nem jó. De a kék padló, járólap?

Figyelt kérdés
2010. febr. 22. 14:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Az jó,ha a megfelelő részére teszed a háznak,pl.a gazdagság területén,meg úgy tudom,jó még a ház nyugati és keleti oldalára is jó a kék szín.Járólapnál fontos lehet,hogy minél nagyobb méretű legyen.
2010. febr. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Jaj, de jó, köszönöm szépen.

Nehezen mondanék le róla, nagyon tetszik..

2010. febr. 22. 15:41
 3/6 anonim válasza:
Az északi oldalra miért nem jó a kék járólap meg esetleg a kék csempe?
2010. febr. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

nem tudom. ezt még nem hallottam.Az északi oldal, é-k, a jövőt jelképezi..

eddig csak a tetőt hallottam, hogy a kék cserép nem jó. oda legjobb a piros.

2010. febr. 23. 07:35
 5/6 anonim ***** válasza:

az északi oldal pont hogy a KÉK színe. ott van a karrier oldal is. északra kell a kék, fekete!!!

az hogy tetőre nem jó, azt nem értem, mert égtájak vannak fengshuiban, és egy tető nem néz sehova, csak felfele.:)

2010. máj. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is az rémlik, hogy a háztető ideális esetben piros. Viszont a járólap, teljes berendezés a bágua-térkép szerinti részeken lehet kék. (család, egészségben pl., a karrierben azt hiszem sötét színek, tehát akár sötétkék.)
2010. jún. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!