Kezdőoldal » Ezotéria » Feng-shui » A korona csakra lila vagy...

A korona csakra lila vagy ibolya színű?

Figyelt kérdés
mert ibolyának mondják legtöbbször, de az ibolya kék színű. a rajzokon mégis lilával jelzik. most akkor kék vagy lila színű?

2016. márc. 28. 14:09
1 2
 1/18 Ozmium42 ***** válasza:
75%
Üdv. Csakra nem létezik, és ha mégis létezne, akkor sem lenne lila vagy ibolya színű, mert ha az lenne, akkor én is látnám, ugyanis a szemem hatékonyan érzékel ebben a hullámhossz tartományban.
2016. márc. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
Én már Hallottam ibolyakéknek, püspöklilának, indigókéknek...
2016. márc. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

ezeket a csakrákat senki sem látja. ez nem aura, hanem csakra. honnan tudod, hogy nem léteznek?

a homlokcsakra indigó színű, de hallottam már a koronára, hogy ibolya színű, legtöbbször így jellemzik, mait nem tudom eldönteni, hogy kék vagy lila, de valahol lilának írják, sőt valahol fehérnwek olvastam.

2016. márc. 28. 14:28
 4/18 anonim ***** válasza:
Tekintve hogy a csakrákat a szivárvány színeinek feleltetik meg, így a koronacsakra színe a legkisebb hullámhosszú szín, amit látsz. Ahogy jólesik, úgy nevezed!
2016. márc. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
67%
Nem. Az ábrázolásokon fehér, aranyszín maggal. Társítani a fehéret szokták hozz.
2016. márc. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

köszi. hát több választ kaptam, azt olvastam most egy lapon, hogy lila vagy fehér, egyesek szerint ibolya.:DD


egyébként az ibolya a szivárvány utolsó színe.

2016. márc. 28. 16:44
 7/18 A kérdező kommentje:

egyébként az ábrázolásokon sosem fehér, általában lila vagy rózsaszínnel vagy bíborral jelölik.


[link]

2016. márc. 28. 16:45
 8/18 anonim ***** válasza:
71%

Ibolya, de ha keveredik bele egy kis piros, akkor lila.

Bár - én elég sok fehér ibolyát is láttam már!

2016. márc. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
de nem a virágról, hanem a koronacsakráról van sz.:)
2016. márc. 28. 18:13
 10/18 anonim ***** válasza:
83%
Kár, mert a virág és a csakra közül csak a virág valós.
2016. márc. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!