Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kinek mennyi időbe tellett,...

Kinek mennyi időbe tellett, míg az autogén tréninget rendesen sikerült alkalmaznia és mennyi idő után tapasztalt javulást?

Figyelt kérdés

Két hónapja csinálom már,az izmok "nehézzé" tétele és a melegség érzés úgy érzem sikerült,de a fejemben érzett feszültségen oldani ezidáig sem sikerült.

Csináljam még szorgalmasan vagy elkönyvelhetem sikertelennek az esetemben az autogén tréninget?



2015. júl. 10. 12:13
 1/3 homo ludensz ***** válasza:
100%

Az alkalmazás akkor sikeres ha készségszinten begyakorolod és bármikor bárhol alkalmazni tudod.

Utazol buszon vagy akármin és sorompót kapsz,állsz és kapaszkodsz és mindenféle rossz gondolatok kezdenek előjönni. Ellazulsz és nem görcsölsz. Szépen elvagy és mikor leszállsz semmi negatív élményed nem marad.

Természetesen ezt otthon ismerős,nyugodt,biztonságos környezetben mélyebben átélheted de az igazi haszna az hogy egy eszközt kaphatsz a kezedbe ami mindig kéznél van.

2015. júl. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia! Értem a lényegét...De nekem az a problémám,hogy az autogén tréning nem vált még nyugtatásra bevált eszközzé nálam...
2015. júl. 14. 14:17
 3/3 homo ludensz ***** válasza:

Szia. Hajdanán én is autogén tréninggel kezdtem igaz én egy csoportba jártam és szakember irányított minket.Azt sem tudtam hogy eszik vagy isszák.

Később elkezdtem az ezoterikával foglalkozni és alapvető hogy ismerjem a meditáció formáit és a teljes ellazulás módszerét.

Talán nekem az szimpatikusabb de azt is készségszintre kell fejleszteni hogy egy kritikusnak vélt helyzetben használni tudd. Nem kimondottan autóvezetés közben gondoltam de tömeg közlekedve még állva kivitelezhető.

2015. júl. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!