Kezdőoldal » Ezotéria » Feng-shui » Maradhatnak ezek a tárgyak a...

Maradhatnak ezek a tárgyak a szerelem sarokban?

Figyelt kérdés

Gyógyszerek, 2 kézi súlyzó, hajvasalo, hajsuto, tankönyvek, szótárak, parfümök, sminkes táska sminkekkel, ékszeres doboz ékszerekkel.


Amiket most tettem oda: rózsaszín papírból kivágott szívek, 2 db arany színű, csillogó gyertya, porcelán delfin pár.


Jó így?


2016. dec. 20. 14:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Neked tetszik így? Akkor maradjanak.

Nem tetszik? Akkor rakosgasd át úgy, hogy tetsszen.

2016. dec. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igazából nekem igy logikus. A gyógyszerek vitaminok stb, nem emlékeztetnek rossz dolgokra es a tobbi dolog sem.
2016. dec. 20. 17:07
 3/7 anonim ***** válasza:
Persze. Csak arra figyelj, hogy szín szerint legyenek sorbarakva.
2016. dec. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szín szerint? Ezt eddig nem olvastam soha a feng shuiban. Csak azt, hogy minden területnek megvan a maga színe, színei...
2016. dec. 20. 20:23
 5/7 anonim ***** válasza:
Valamilyen föld elemű tárgyat is tegyél oda, a könyveket én elpakolnám (bár biztosan van jelentése számodra, lehet hogy néha mentálisan közelítesz az érzelmekhez, vagy túl sokat agyalsz a párkapcsolaton)A porcelán delfinpár nagyon jó.
2016. dec. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A könyvek azert vannak ott, mert az a leglogikusabb hely nekik, a sarok polcon kívül nincs más polc a szobában. Sokat angyalok rajta sajnos, a múltbelin is, rengeteget :( Es igen, a kapcsolataimat próbálom ész érvekkel is megközelíteni.
2016. dec. 28. 00:51
 7/7 anonim ***** válasza:

Jujuj, nem-nem, ez így nagyon nem lesz ám jó! Én is pont ezeket pakolásztam a szerelem sarokba, megcsalás és szakítás lett a vége :'(


Mondok néhány tippet:

A hajvasalót szedd ki onnan sürgősen, azok rontják meg az igaz szerelmet. Ha beraksz a helyére három darab gémkapcsot, no, akkor aztán nem lesz semmi, ami árthat a kapcsolatotoknak.


A papírból kivágott szívek szintén nem a legjobbak, főleg, ha arany színű :'(

Oda májkrémet kell rakni, akkor se szedd ki, ha a színe bezöldül.


Ha ezeket megfogadod, nem csak a szerelmetek, de az életetek is örökké fog tartani :)

Sok sikert nektek!

Pusszancs!

2017. jan. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!