Kezdőoldal » Ezotéria » Feng-shui » Hogyan uzzem ki a rossz...

Hogyan uzzem ki a rossz energiat a szobambol?

Figyelt kérdés
Amiota a ket testverem hazajott kulfoldrol es visszakoltoztek a mellettem levo szobaikba, ugy erzem semmihez nincs erom, sirni szeretnek, de nem megy, soha nem akarok itthon lenni, elvesztettem minden motivaciomat. Mindketten rengeteg negativ energiaval birnak, ezt nem szeretnem reszletezni. Mar regebben is eszrevettem, hogy mikor elutaztak sokkal kiegyensulyozottabbnak es boldogabbnak ereztem magam, egybol rendet tettem magam korul. 2 honapja koltoztek vissza, es egyre inkabb ketsegbe vagyok esve. Megprobaltam mar rengeteg dolgot, mar csak ebben van remenyem. Ahogy egyetemre kerulok, elkoltozok innen, de addig nem tudom mit tehetnek. Mit tehetnek?
2017. jan. 9. 18:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Rossz energia + egyetem. Nab4zmeg...
2017. jan. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Zavard el őket, ha nem mennek, csapj a fejükbe egy követ.
2017. jan. 11. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Függetlenítsd magad tőlük. Védd le a szobád.
2017. jan. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Először vonzzad be a jót, aztán gondolkodhatsz a rossz kiűzésén!

Fordított sorrendben eneria nélkül marad szobád!

2017. jan. 22. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem először a fejedből űzd ki a sötétséget, de azt sürgősen...
2017. jan. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
vidd ki a szros gatyát a szobából
2017. jan. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Használt-elem gyűjtőt javallot felkeresni vagy veszélyes hulladék megsemmisítőt.
2017. márc. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
A két testvéred külföldről hozták magukkal a rossz energiát. Kösd rá őket a kerti csapra az kisziv belőlük minden negativ energiát. De lehet egy démonúzés sem ártana az egész családodra kiterjesztve.
2018. júl. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem testvéreidben és nem szobádban van a rossz energia, hanem te gerjeszted magadban!

Nem tetszik, hogy eddig szabadabb voltál és most figyelemmel kell lenned mindkettejükre, nem a tied az egész játszótér.

.

Mikor elutaztak "egybol rendet tettem magam korul."

Mi köze az egy fedél alatt lakásnak saját élettered rendjéhez?

.

"Ahogy egyetemre kerulok"

Az ilyen kérdés feltevése után remélem, nem a TTK-ra, hanem valamelyik büfé-szakra.

Jó 'szóvivő' lesz belőled, a 'mindig más a hibás, csak legyen valakire fognom az én hibámat' nézeteddel.

2018. júl. 25. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!