Kezdőoldal » Ezotéria » Feng-shui » Milyen feng shuis módszerek...

Milyen feng shuis módszerek segítik, hogy megvalósuljon az új házunk?

Figyelt kérdés
2010. máj. 30. 17:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
32%

Hát, hogy feng shuis módszerek segítenek-e, azt nem tudom.

Én inkább elhelyezkednék a BKV-nál a helyedben.

2010. máj. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
18%
Én tudom! A Feng Shui szabályai szerint tárd szét a lábaidat, a bal észak felé, a jobb dél felé nézzen, eközben feküdj a hátadon és mondogasd, hogy igen-igen-igen. Ez már több nőnek is sikert hozott. Remélem segítettem.
2010. máj. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem segít, ha mondjuk a jelenlegi házatokat úgy rendezed be, hogy a qi jól tudjon áramolni, a kerek asztalok jók, a sarkos dolgok nem jók, sötét sarkok nem jók (pl. virág a sarokban). Na jóvan... Ezekben hogy lehet hinni? :D Remélem azért segítettem valamennyit...
2010. jún. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
40%
A mondat helytelen, értelmetlen, magyartalan. De a feng shui az nagyon fontos!
2010. jún. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hsz-okat, a vicceseket és a hasznosakat, és várom a továbbiakat is!

A 4.-től kérdezem: és hogy hangzik helyesen, értelmesen és magyarul ugyanez? És ha már hsz, akkor a kérdésre vonatkozó választ is foglald bele a hsz-odba!

2010. jún. 4. 11:02
 6/11 anonim válasza:
0%
megszerzel egy nokia 25 000 000 tipusú készüléket és menni fog egykettőre
2010. jún. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
79%

Azért lehet magyartalan, mert megvalósulni egy álom vagy terv szokott, a ház rendszerint felépül vagy összegyűlik rá a pénz :D

Azt hallottam, hogy a kerek, vagy legalábbis lekerekített tárgyak tényleg harmonikusabbá teszik a lakot :) Ha szem előtt lévő helyen elhelyezel képeket vagy szíves, látványos üzeneteket álmaid otthonával kapcsolatban, akkor könnyebb lesz aszerint élni, hogy mielőbb összejöjjön a rá való :)


Habár, én nem hiszek szentül a feng shui-ban :)

2010. jún. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm, bár sajnos ezúttal nem vittek a válaszok előbbre.


(Máshogy gondolom ezt a dolgot egyébként: egyrészt a rendszerint nem egyenlő azzal, hogy mindig, ezért emiatt még nem magyartalan a mondat. Másrészt lehet, hogy "rendszerint" felépül meg összegyűlik, de ennek mindenhogy az a végeredménye, hogy megvalósul a ház. És ha megvalósulni egy terv szokott, és a terv egy ház, akkor meg tiszta sor. Természetesen nem a magyar nyelvtanról szólt a kérdésem, és elfogadom mások más véleményét is.)

2010. jún. 14. 12:41
 9/11 anonim ***** válasza:

Festesd be a szobát

vagy vegyél szerencsét érő tárgyakat

Nem sok értelmük van ezeknek a kérdéseknek

2010. aug. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
De egy konok valaki vagy te!:D Akkor mégis hogy gondoltad?:)
2010. aug. 22. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!