Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » érdekelnének telekinézis...

érdekelnének telekinézis gyakorlati módszerek & elméletek ti hogy kezdtétek?

Figyelt kérdés
aki nemtudja miröl írok és nem is érdekli az ne írjon ide.előre is köszönöm
2009. dec. 7. 21:16
 1/2 anonim válasza:
47%
Hát...először úgy, hogy az exemre gondoltam, azt akartam hogy felgyulladjon majd leöntöttem benzinnel és megggyújtottam. Mindig is bámulatosnak tartottam hogy már elsőre sikerült.
2010. jún. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

De humoros emberek vannak erre felé...


Kedves Kérdező!


Én kb. 4-5 éve kezdtem az Egely-kerék megépítésével, amiről egy újságban olvastam, hogyan kell elkészíteni. Meg is csináltam és azóta egyre jobban, nagyobb erővel, gyorsabban tudom forgatni pusztán az elmém erejével. Már nem is kell közel lennem hozzá és úgy is tudom, egy ideje már nem csak forgatni, hanem fel és lebillenteni is tudom forgatás közben, ha olyan formában vagyok. Az irányváltás az a legnehezebb szerintem, de ez is sikerül, ha jobb formámban vagyok. Majd egy éve meditálok már rendszeresen is és szerintem az is sokat segít a képesség fejlesztéséhez.


Igazából erre egy egész életed rá kell, hogy menjen, akárcsak a meditációra. Türelem és kitartás nagyon fontos és persze akaraterő is szükséges hozzá.


4-5 év alatt nem jutottam sokkal előbbre az Egely-féle kereken kívül viszont már tudok könnyű lógó tárgyakat forgatni pl. művirágot tudok billegtetni az elmémmel.

2011. máj. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!