Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Jóst keresek, aki tényleg tud...

Zsolna001 kérdése:

Jóst keresek, aki tényleg tud és ért hozzá. Van itt ilyen személy?

Figyelt kérdés

Van egy dolog az életben, ami hetek óta foglalkoztat, de nem jutok előrébb vele. Olvastam itt nagyon sok kérdést és kommentet is a jóslással kapcsolatban. Sokan írják, hogy az igazi jós nem kér pénzt (maximum hálából fogad el bármit is) és őszintén segíteni szeretne. Sokan írják, hogy aki pénzt kér, kérdéseket tesz fel, az kókler. Van aki pedig azt írja, hogy az sem kókler, aki pénzért jósol.

Én írtam itt pár embernek, akik írtak 1-1 kérdéshez, hogy szívesen segítenek, de egyik sem válaszolt az üzenetemre. Pedig nem 2 órás jóslásban kértem segítséget, csak 1 darab kérdésben. Írtam olyannak is, aki pénzt kért érte, viszont annyi kérdést feltett már az elején, hogy inkább elköszöntem tőle.

Van itt valaki, aki tényleg segíteni szokott?



2019. aug. 29. 21:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Jó helyen jársz, itt mindenki jós, diplomás orvos, pénzügyi- és jogi tanácsadó, ügyeletes állatvédő és természetesen életművész.
2019. aug. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
:) A Google-val sem jártam sikerrel, és nincs olyan ismerősöm, akinek van ilyen ismerőse, így keresgélek itt és kiírtam ide - hátha alapon. A sok orvos, jogász között hátha akad :)
2019. aug. 29. 21:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Biztos vagyok benne, hogy lesz jelentkeződ. Aztán döntsd el te saját belátásod szerint, hogy hiszel-e neki.
2019. aug. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Latom akadt egy ket homalyos folt a tajekozodas kozben.

Akik sosem kernek penzt a szolgalatikert, es mindig szivesen segitenek azok a spiritualis mesterek. Ilyenbol keves van. Foleg azert mert keves ember van aki egyaltalan megkozeliti a mester szintet spiritualisan.

Es jol mondtad azt is hogy legfeljebb adomanykent fogadnak el penzt.


Az hogy valaki penzt ker, vagy kerdest tesz fel nem egyenlo azzal hogy nem tud semmit. Lehet hogy valaki meg akar elni a tanitasbol es azert ker penzt, oke.

Lehet hogy azert tesznek fel kerdeseket, mert nem eleg fejlettek ahhoz hogy gyorsan es konnyen pontos valaszt tudjanak adni a kerdesedre, ezert tobb reszletre van szukseguk - de megintcsak, ez nem jelenti azt hogy nem tudnak segiteni.


Amennyiben nem akarsz magadtol tanulni es fejlodni elobb utobb bele fogsz futni lehuzokba is, ez elkerulhetetlen.

Egyreszt ilyen a jelenlegi, elbutitott tarsadalmunk; masreszt a legjobb eshetoseg mindig az hogy eleg magadra tamaszkodnod vagy pozitiv entitasokra, akik biztosan nem vernek at.

Nyilvan ehhez kell egy szint, de emberkent egyik eletedben ugyis el kell erned ezt a szintet - vagyis ennel magasabbat is, de ez mar mas tema.


A nagyon nagy penzosszeg, a media altal kedvelt kozhelyek dobalasa, az olyan beszed aminek nincs semmi tenyleges ertelme vagy iranya mind segithet kiszurni egy lehuzot.


Atlagban igaz, hogy aki tenyleg tud valamit azt nehez megtalalni, es az ilyen hamis tudast kepviselok az arcodba lesznek nyomva.


Jomagam nem vagyok jos, de ha gondolod felteheted a tenyleges kerdesed privatban es legjobb tudasom szerint megprobalok valaszolni ra. Illetve korulnezhetek az ismeroseim kozott is, hatha akad valaki aki nagyobb hasznodra valhat:)

2019. aug. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!