Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Budapesten keresek megbízható...

Budapesten keresek megbízható mágust (tapasztalataitok alapján megbízhatót), aki hajlandó kötést létrehozni köztem és egy személy között (nem feltétlen szerelmi kötésre gondolok). Esetleg mesélnétek tapasztalatokat, ha van?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy visszaüt(het). Tudom, hogy erről megoszlanak a vélemények. Nem érdekel.

Tudom, hogy a másik akaratán kívül érném el, hogy kötődjön hozzám. Nem érdekel, a saját célomat akarom elérni.

Tudom, hogy mennyire elítélendő többségetek szerint ennek még a gondolata is.

Tudom, hogy mit teszek a saját karmámmal, tudom, hogy beavatkozom a saját sorsomba és más emberek sorsába. Tudom, mert pont ezt akarom csinálni.


Ettől függetlenül tudom, hogy ki fogtok oktatni, csak tessék, egy percig sem érdekel.


Konkrét elérhetőségeket privátban várok, ha tudtok ilyesmit mondani. Tapasztalatokat válaszba is akár, de ahogy tetszik.


(Egy módja van annak, hogy lebeszéljetek erről. Ajánljatok helyette más, működőképes opciót. Úgy sejtem, nemigen fog menni, de hátha.)


2015. aug. 8. 22:45
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Milyen kötésre gondolsz?
2015. aug. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

"Ajánljatok helyette más, működőképes opciót. "

Ajánlok: kinyitod az ablakot, és kihajítod a zsák pénzt. Időt, energiát spórolsz vele, és laza lélekkel várhatod


az igaz szerelmet.

2015. aug. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Igazából én nem vagyok szerelmes az illetőbe, ezért nem is akarom, hogy ő az legyen belém. Viszont mióta találkoztam vele - ami nem mostanában volt - van egy olyan, nagyon erős érzésem, hogy a találkozásnak komoly oka volt és nekem valamiért szükségem van rá az életemben. Kicsit kaotikus a helyzet, ezt bővebben nem fejtem ki, egyszerűen csak azért, mert egy számomra is megmagyarázhatatlan energia köt hozzá, képtelen vagyok elengedni őt, és rájöttem, hogy nem is akarom. Ez nem fedte le az egész sztorit egyébként, de lényegében igen, azt akarom, hogy ő - akár a saját akarata ellenére is - úgy kötődjön hozzám, ahogyan én hozzá.


Természetesen fizetnék érte, de nem szokásom az ablakon kidobálni a pénzemet, ezért kértem tapasztalatokat, meg persze én is utánajárok az illetőnek, amennyire lehet, mielőtt belemegyek bármibe.

2015. aug. 8. 23:32
 4/20 anonim ***** válasza:
hát felénk ezt bizony szerelemnek hívják... de nagyon szép kis értekezés volt. Sajnos, én csak sarlatánokat pénzelvivőket ismerek, de talán valaki más.
2015. aug. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Ez azért se lehetséges, mert közben szerelmes vagyok valaki másba, ráadásul a kapcsolatunk pont amiatt szakadt meg, hogy ő többet akart barátságnál, én meg nem. Amúgy kit érdekel, felőlem a szerelmével is zaklathatna, ha úgy van, csak jöjjön. De már bőven volt ideje továbblépni azóta.


Várom a valaki mást. :)

2015. aug. 8. 23:46
 6/20 anonim ***** válasza:
61%
Minek kell ezt túlspilázni? Mágiát , egyéb hülyeséget belekeverni? Hiányzik a barátod, és vissza akarod kapni. Volt már ideje rá, hogy kigyógyuljon a szerelemből és továbblépjen, innentől a megoldás a kommunikáció. Ráadásul ingyé'..-)
2015. aug. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Ha sem bonyolultabban gondolkozni nem vagy képes egy kődarabnál, sem megérteni a helyzetet, sem segíteni, akkor maradj csendben inkább.
2015. aug. 9. 00:05
 8/20 anonim válasza:
41%

Én ismerek, a Szürke Gandalf. Nagyon régórta tolja az ipart, néha szeret okoskodni, de rendes pasas. Mondjuk szerelmi ügyekben nem tudom mennyira hasít, de egy próbát megér.

Keresd fel: ganfalf@mithrandir.com

2015. aug. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
10%
Racionálisan szoktam gondolkozni, azt viszont elég magas szinten ahhoz, hogy mindenféle szélhámosnak ne fizessek ki egy halom pénzt egy meglehetősen banális, hétköznapi probléma megoldásának reményében.:-)
2015. aug. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
0%
Rengeteg van. EZO TV-nél adnak tanácsot. és meg is oldják
2015. aug. 9. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!