Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Tisztánlátóknak mennyi ügyfelü...

Tisztánlátóknak mennyi ügyfelük van szerintetek?

Figyelt kérdés

Érdekel a téma, és már elég régóta foglalkozom spirituális dolgokkal, naponta meditálok stb.


Ha sikerül kifejleszteni a tisztánlátói képességemet, és valóban olyan, ahogy leírják, tehát látom a betegségeket, az emberek problémáit stb. akkor tisztánlátó-médiumként szeretnék dolgozni...


Én nem szeretném átverni az embereket. Tényleg csak akkor szeretném ezt a jövőben csinálni, ha ez a képességem meg lesz 100%-ig, és saját magam is meggyőződök róla, hogy valós dolgok ezek.


Mennyi ügyfele van egy tisztánlátónak? Sok ember keresi fel őket szerintetek? Megmondom őszintén, fogalmam sincs.


2020. jan. 6. 18:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
33%
Nem sok. Szerencsére ma már nem hisznek annyian a mesékben mint a középkorban.
2020. jan. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem érdemes lenne párhuzamosan mellette másban is képezni magad. Pl Egy TL-VH OKJ, vagyis: tisztánlátó-vaskohász OKJ vagy egy TL-KK vagyis tisztánlátó-kazánkovács OKJ biztosabb megélhetést adna, nem tudom indul-e mostanában.
2020. jan. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
70%
Nekem van ilyen ismerősöm. Van épp elég ügyfele. A rendőrség is igénybe veszi a szolgáltatásait, mivel képes megtalálni eltűnt embereket.
2020. jan. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
31%
Ha igazi kezdő médium vagy, (első tünet) nem tudod elviselni a tömeget. Ha tömegben vagy kaotikus gondolataid vannak de ha nem vagy tömegben, rendezettek, normálisak. Amire figyelsz ráhangolódsz
2020. jan. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
81%
A szomszédom optikus, neki a tisztánlátás a szlogenja, elég jól keres vele.
2020. jan. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
38%
Oké, teszünk egy próbát? Írd le, hogy velem kapcsolatban mit érzékelsz. Ha stimmel, akkor van jövőd. Őszintén, és én is őszinte leszek!
2020. jan. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Ilyen válaszokra számítottam, nem csalódtam bennetek. Pontosan ezért nem fogok ebből a képességemből megélni, mert nem szeretném, ha ilyen megítélésem lenne. Tehát ha sikerül is kifejlesztenem, soha nem árulom el senkinek sem, mert nem szeretném ha hülyének néznének az emberek. Ezt titokba kell tartani, úgy látszik!


Egyébként szkeptikusok minek járnak az Ezotéria témakörbe? Nem értem.

2020. jan. 6. 19:15
 8/14 anonim ***** válasza:
72%
A valódi tisztánlátók nagyon-nagyon ritkák. És általában nemigen van ügyfelük. Ellenben a jósnőnek álcázott sarlatánoknak annál több.
2020. jan. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ahogy mondod iker 61 ;)
2020. jan. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
55%
Ha pénzért akarod csinálni, akkor már most fejezd be a gyakorlását. Milyen spiritualitás az, ahol az anyagiak és a pénz van a központban? Nem a szkeptikusok miatt nem készült fel még erre a világ, hanem pont amiatt, amit te is csinálni akarsz és sajnos jópáran csinálják is, hogy pénzre váltják és kihasználják a felsőbb tudást és entitásokat. Ez még a szkeptikusoknál is rosszabb.
2020. jan. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!