Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Vodafone-nál kaphatok...

A Vodafone-nál kaphatok kedvezményt új telefon vásárlása esetén, ha már legalább 10 éve feltöltőkártyás ügyfelük vagyok?

Figyelt kérdés

Öt éve vettem utoljára mobilt, és akkor több mint a fele ár lejött belőle (bár a sajátmárkás vodafone smart-ot vettem, lehet azért is volt ilyen jó áron, és kíváncsi vagyok, van-e még ilyen kedvezmény. A honlapjukon az istennek se enged regisztrálni, azért itt kérdezem. Hátha tudja valaki, és akkor nem kell egy fölösleges kört tennem a szaküzletbe. :)


Előre is köszönöm a segítséget!



2017. aug. 21. 16:46
 1/5 szántóvető ***** válasza:
100%
szerintem igen,de nagyon fontos hogy alkudozni kell velük!ha nem sikerülne akkor mondd hogy viszaadod a vodás karit és átmégy a telefoshoz,ekkor biztosan felajánlják a kedvezményt.
2017. aug. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én meg 10 éve tankolok az autóba, mégsem adnak fél áron autót.
2017. aug. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 szántóvető ***** válasza:
100%
én mikor bementem hozzájuk és 5 év után otthagytam a vodát rögtön kedvezményekkel bombáztak.még így is fenntartják a kedvezményemet készülékvásárlásra fél évig hogy leléptem tőlük.
2017. aug. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Szántóvető: Utánanéztem közben, jól mondtad, van most is ilyen kedvezmény. "Köszönet program" néven fut, és attól függ hogy mennyi ideje vagyok náluk, ill. hogy az utóbbi időben mennyivel töltögettem fel (?) az egyenlegemet. Amit nem értek, az az 1270-es ügyfélszolgálati dzámon ez a feltöltőkártyások menüjében is ott van, a honlapon viszont az szerepel, "amennyiben havidíjas előfizetőnk vagy". Na akkor most ezen igazodjak ki :D Regisztrálni persze azóta se enged ez a sz*r, de legalább az esély megvan, hogy esetleg olcsóbban kapom. :D


Köszi a biztatást és a segítséget! :)

Egyébként attól, hogy leléptél tőlük, a számodat megtarthattad? /Volt ilyesmire lehetőség az új szolgáltatónál?

2017. aug. 21. 17:53
 5/5 anonim ***** válasza:
#2! Én meg a rendszerváltás óta tankolom a traktort, mégsem lett több a termény...
2017. szept. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!