Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Egy hivatalos banki értesítést...

Egy hivatalos banki értesítést kaptam emailben, hogy elkészült egy szerződés?!?! Nem is vagyok az ügyfelük (nem is voltam), Ti ilyenkor mit tennétek?

Figyelt kérdés

Nem is tudom, hogy honnan szerezték meg az emailcímemet.


Bemennétek reklamálni, ha meg van adva egy azonosító? Szerintetek kiadják hogy ki diktálta be az emailcímemet, vagy azt hogy ki és hol rögzítette azt? Szerintetek ilyenkor más adatommal is visszaélhettek?


2013. márc. 8. 12:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Örülsz neki. Ingyen lóvé !
2013. márc. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Figyelj, ez kamu. Adathalász próbálkozás. A bank nem fog e-mailben kommunikálni veled. Le merném fogadni, hogy az e-mailben nem a teljes neveden szólítanak, hanem kedves ügyfélnek, vagy hasonló. Ugye?
2013. márc. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Szó sem volt arról hogy kapok pénzt!

(de jó volna :D rám férne :D )


Arról szól hogy az egyik hazai bank azt az üzenetet küldte, hogy a mai nappal hatályba lépett a SZÉP kártyás szerződésem. (pedig nem is vagyok az ügyfelük!!! Nincs is szép kártyám... :DDDD ) Nem is tudom milyen szerződésről van szó.


Másrészről azt az emailcímemet (több van) semmilyen oldal regisztrációnál nem adtam meg...


Harmadrészről, mostanában elég furcsa telefonokat is kapok, úgyhogy szeretnék utánajárni hogy most mi van (ki cseszekszik velem)...


:D


A levél teljesen hivatalosnak tűnik, benne van hogy ne válaszoljak, hanem menjek be bármelyik fiókba, vagy hívjam a tel. számot ha bármi kérdésem van.


Ti mit tennétek?

2013. márc. 8. 13:26
 4/11 anonim ***** válasza:

Mintha a falnak beszélnél, imádom ezt....


A levélben a neveden szólítottak, vagy általános volt a megszólítás?


Így akarjon segíteni az ember...

2013. márc. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
:D
2013. márc. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Jóóóóó vaaaan naaaa :D


így volt benne:

"Kedves K&H SZÉP Kártya Elfogadó Ügyfelünk!"

(Alatta meg egy számsor)


De amúgy amikor elkészült az új személyim arról az ügyélkapu - egy másik email címemre - értesítést küldött, ugyanígy, hogy "tisztelt ügyfelünk....blablabla... ne válaszoljon erre mert generált levél....blabla" és akkor bementem és a kezembe nyomták a személyimet :) Ráadásul semmilyen adatot nem kérnek nem kérik hogy kattintsak erre meg arra... szóval ezért fura nekem...

2013. márc. 8. 13:48
 7/11 A kérdező kommentje:
Na vélemény? :D
2013. márc. 8. 13:49
 8/11 A kérdező kommentje:
Amúgy értem én hogy mire szeretnél rávezetni, de ez nem olyan ...
2013. márc. 8. 13:51
 9/11 anonim ***** válasza:
Lesz egy szép kártyád. semmi baj sincsen. Ha véletlen Zepter a cím, akkor ne menj el,,,,ennyi.
2013. márc. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Bírlak, hogy ennyire optimista vagy! :D

De komolyan!


Csak az egészben az a kár hogy 2013-at írunk és Magyarországon vagyunk... olyan hogy ingyen ebéd, nincs... :DDDD Bár én is el tudnám viselni, ha valaki fél milliárddal megdobna, sőt ha hozzám vágná azt sem kifogásolnám :DDD

2013. márc. 8. 17:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!