Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Kinek jósolt Szolnokon vagy...

Kinek jósolt Szolnokon vagy Pesten Merlin? Mennyire jött be amit mondott?

Figyelt kérdés
2010. júl. 21. 17:02
 1/6 anonim ***** válasza:

A pénzért jóslók, főleg, akik efféle fantázianeveket viselnek ( mert vagy nincsenek tisztában azzal, hogy kiről vették át a nevet,vagy nem tisztelik annyira a személyt, hogy ne koppintsák le), nem igazi ezoterikusok.

Akik már valóban eljutottak odáig, hogy képesek megmondani a jövőt, sokkal komolyabban és értelmesebbek annál, minthogy olyan naiv embereket húzzanak le, mint téged.

2010. júl. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én ismerek sok kiváló jóst személyesen akik tényleg profik!!! Kiválóan eltalálnak mindent!!!


Merlint többször próbára tettem az Ezo vonalon privátban. SOHA SEMMIT NEM TALÁLT EL!!!


Az a nő egy szélhámos! És mint ember is baromi ellenszenves volt ahogy beszélt!

2010. júl. 29. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Bár régi a téma inditása,mégis megkérdezem !

Merlin email elérhetőségét keresném.

Én nagyon kedvelem őt, szimpatikus, kedves egyéniségnek, tartom, nézem is a tv-ben amikor ő van adásba! és érdeklődéssel figyelemmel hallgatom amikor beszél a nézőkhöz a telefonhivások között.

2012. febr. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ez a Merlin hány éves?
2013. aug. 8. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kedves 4-es válaszoló!


Ez most,hogy jön ide? :D Mármint az,hogy Merlin hány éves??

Ez miért fontos?? :D


Egyébként 1970-es születésű ez a Merlin....tehát most 2013-ban 43 éves...

2013. aug. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Úgy jön ide, hogy Merlinről volt szó és érdekelt hogy mennyi idős. Néha fiatalabbnak tűnik, néha idősebbnek. Egyszer azt mondja 23 éve jósol, néha meg azt hogy 30 éve jósol. Nem értettem mire fel mondja egy héten azt a két féle számot.


Egyszerűen érdekelt mennyi idős, ha 30 éve jósol.

2013. aug. 12. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!