Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Valaki tud jo josnöt budapesten?

Valaki tud jo josnöt budapesten?

Figyelt kérdés
2010. júl. 26. 15:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
2010. júl. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

én csak rosszat tudok: lilya


nekem ködös jövőt,barátnőmnek szőke kisfiút jósolt. én rá 1 évre már házas voltam ,most már 2 gyerekem van,barátnőm azóta is-6éve-egyedül

2010. júl. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
44%
A Nyugati aluljáróban is jósolnak neked igen "kedves" asszonyok!
2010. júl. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
Én csak Fehérvárit tudok mondani nagyon tud a hölgy mert nekem mindent elmondott az elsönél a barátnömmel voltunk akkor nem hittem benne de aztán mikor már másodszorra mentünk 1000%-osan hittem benne.Ha gondolod privátba megirom a számát,meghogy mennyiért csinálja.
2010. júl. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy van e meg, de en kb 8 eve, egy asztrologusnal voltam, akivel az Oktogonon levo ajandekbolton keresztul (az olasz fagyizo mellett) lehetett idopontot egyeztetni.

Egesz sokminden bejott... igazabol igy utolag mar nem orulok, hogy elmentem hozza, mert vannak meg dolgok, amik meg elottem vannak es a dolgok mai allasa szerint nagyon nem szeretnem, ha ezek megvalosulnanak... de tekintve, hogy mi jott be eddig, van ra realis esely. Jobb lenne, ha nem kene tartanom a valtozastol. Szoval gondold meg, hogy tenyleg akarod e tudni a jovod.

2010. júl. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
hat. inkabb add az elbaszando penzed az arvizkarosultaknak ne ezeknek a futobolondoknak. 0 eselyed van h tenyleg josolnak neked. Ha meg megsem az arvizkarosultaknak adod a penzt, hanem idiota vagy es joshoz mesz, akkor meg annyi a tanacsom, hogy nezd mit mondasz te es mit mond o. az egyetlen trukkuk h pabeszed alatt kiszedek beloled infokat amit aztan ugye emlekszel h ok mondtak anelkul h te barmit is elarultal volna belole. Nekem is megjosolta egy, hogy idegszanatoriumban dolgozom, aztan 3 perc mulva jottem ra, hogy elotte mondtam en egy felmondattal. de mivel azert mesz oda mert hiszel, ezert eloyben van. Nincs olyan jos akit ne tudnek beszopatni. 3 havi fizetesemet rarakom barmikor barkit megszivatok aki josnak mondja ki magat.
2010. júl. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

szia!


én anno nlcafén asztrologust kérdeztem. tök egyedül voltam akkor,ő meg megírta h 2 éven belül házasság,gyerek-azért csak ezt mert ez érdekelt- jól lehülyéztem magamban-ezért bocsi neki- de rá 2hónapra megismertem valakit,akivel rá 1 évre összeházasodtunk,majd nem sokkal később megszületett az első ygerekünk.


szóval inkább asztrologushoz fordulj

2010. júl. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
www.massageheaven.lapunk.hu sorselemzés-tanácsadás;)
2010. aug. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
11.kerület, Erika. 95-98%-os.
2011. márc. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Hogyan lehet felvenni a kapcsolatot ezzel az Erikával és mennyibe kerül??
2011. aug. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!