Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Van olyan Budapesten ügyködő...

Van olyan Budapesten ügyködő jóst, jósnőt, aki nem dolgozik túl drágán és a jóslatai másnál már beválltak? Köszi: Nóra

Figyelt kérdés
2011. febr. 6. 13:22
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
72%

Igen. Olyan híres, hogy a Budapest TV-be is bekerült.

Jósláson kívül tud még "pénzenergiát" is küldeni.

2011. febr. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

tudok egy jobbat

nagyjából 6000 Ft-ba fog kerülni

vegyél egy pakli tarot kártyát meg hozzá egy értelmező könyvet. Sok szerencsét!

szólok a pénzért dolgozó idióták csak a manidra hajtanak. az én megoldásom kicsit időigényesebb de hatásosabb !;)

2011. febr. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

en meg nem talalkoztam olyan jossal budapesten, aki ne mukodott volna.


mindegyik igaz. De vigyazz! Hallottam mar olyanrol, akinek csak 90% ban jottek be a joslatai. azokat keruld, azok sarlatanok. Csak olyanhoz menj, aki azt allitja h 100%ban bejottek a joslatai

2011. febr. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Utolso,

Allitja, vagy be is jonnek/jottek a joslasai? Nem mindegy.

2011. febr. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

"Allitja, vagy be is jonnek/jottek a joslasai? Nem mindegy."


De mindegy. 10 barátnőt akármikor összeszed, akik alátámasztják, hogy bejöttek a jóslatok. Akinek mégse jött be, az pedig nem fog ott állni sztrájkolva 24/7.

2011. febr. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Az sem mindegy, hogy 10 baratno, vagy igazi kuncsaft vallja, hogy a jos "tud valamit'. Baratnot ossze lehet szedni, de az uzlet akkor becsuletes ha kuntcsaftok allitjak a josno tudasat.
2011. febr. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

13:33 vagyok.


ezekszerint nem jott at az ironia. ELnezest


atfogalmazom: En meg nem talalkoztam olyan jossal budapesten, amelyik ne mukodott volna:))))))))))))

mindegyik igaz.:)))))))))))))))


De vigyazz! Hallottam mar olyanrol, akinek csak 90% ban jottek be a joslatai.:))))))))))) azokat keruld, azok sarlatanok. :)))))))Csak olyanhoz menj, aki azt allitja h 100%ban bejottek a joslatai:))))))))


igy mar remelem atmegy az ironia

2011. febr. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
74%

"Az sem mindegy, hogy 10 baratno, vagy igazi kuncsaft vallja, hogy a jos "tud valamit'. Baratnot ossze lehet szedni, de az uzlet akkor becsuletes ha kuntcsaftok allitjak a josno tudasat."


Szóval nem esett le, hogy mire célzok... Kár, bár már sejtem miért. Amúgy különösen vicces a becsületet, jóslást és az üzletet egy gondolatmenetben emlegetni.:)

2011. febr. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Nem rossz gondolat, hogy vásároljak magamnak ilyen csomagot, végül is nem egy ördögtől elrugaszkodott dologm biztos meg lehet tanulni. Már csak az a kérdés hol árulnak ilyeneket?

Köszi a válaszokat: Nóri

2011. febr. 8. 12:55
 10/21 anonim ***** válasza:
74%

"Már csak az a kérdés hol árulnak ilyeneket? "


A cipőboltban, vagy a pékségben.


Használd a Google-t és írd bele, hogy mit akarsz.

2011. febr. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!