Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » A jósok, kártyavetők miért...

A jósok, kártyavetők miért nem tudnak megjósolni egy-egy eseményt előre? Utólag én is okos tudnék/ ok lenni..!?

Figyelt kérdés
Gondolok itt pl. Koronavírus járvány , vagy bármi ilyen bekövetkező esemény...
2020. ápr. 24. 20:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert egy nagy humbugság az egész. Obviously.
2020. ápr. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Igen, most hogy van ez a sz@r járvány , egyből megjelenik, hogy Nostradamus ezt már megjövendőlte meg már könyvet is írtak erről pár évvel ezelőtt. WTF. Nostradamus mindig utólag “jósol”,ha előre mondják, h 3 év múlva mondjuk ez meg az lesz s bejön....na az más.

De nem ez van. Szóval igen, utólag én is tudom mondani, hogy már tavaly megálmodtam, hogy vírusjárvány lesz.....

2020. ápr. 24. 21:18
 3/15 anonim válasza:
Az újságban olvastam egyszer az apróhirdetések között, hogy ilyen olyan tenyérjós, bejelentkezés: ............telefonszámon
2020. ápr. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Mert rossz a megnevezés, az asztrológia, csillag olvasás, a tarot meg többnyire a jelenben mozog

Azaz igazából kimondottan a jövőt egy se mond, a csillagászattal könnyebb "megérteni" a múlt szálait. A tarot egy nehéz döntésnél , a pillanatnyi helyzetet vázolja.

Szóval egyik se jósol, csak múlt és jelen, jósolni meg lehet bármit, nehéz-sanyarú időket, sikert-bukást, barátot/párt-ellenséget... kb ennyiből áll, család, vagyon, vágy...50-50 vagy bejön vagy nem.

időt lehet jósolni, 3-4 napra előre bárkinek megy ha jó megfigyelő vagy megtanulja.


Talán az álmoknak lehet "jövendő mondó", jós ágai, de azok is inkább megérzések amiket nem igazán értünk...

2020. ápr. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ebből tényleg látszik: ha a sok 10000 jós között akár csak egy is lett volna, aki nem csaló, az bizony megjósolta volna.
2020. ápr. 25. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Amikor pár hete a következő idézetet olvastam, azt hittem, hogy kamu, de kiderült, hogy nem:


"2020 körül világszerte el fog terjedni egy komoly, tüdőgyulladáshoz hasonló betegség, ami a tüdőt és a hörgőcsöveket fogja támadni, és minden ismert gyógymódnak ellenáll majd. Talán még magánál a betegségnél is furcsább lesz ugyanakkor az, hogy ugyanolyan hirtelen fog majd eltűnni, ahogy jött, tíz év múlva ismét visszatér majd, aztán teljesen feledésbe merül."


Ezt egy Sylvia Celeste Browne nevű, 1936-ban született amerikai médium, látó írta le az 2008-ban megjelent End of Days: Predictions and Prophecies about the End of the World című könyvében.


[link]

2020. ápr. 25. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Ha engem kérdezel azért nem mondják előre, mert nem tudják,

ha őket, akkor pedig azért, mert nem akarnak pánikot kelteni.

2020. ápr. 25. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Szia


Én egy kezdő kártyajós vagyok, bár én csak saját magamnak, vagy pedig az ismerőseimnek csinálom, ingyen.(Nem hiszem, hogy bárkitől korlátozni kellene ezt az információt a pénz miatt.)

Általában a médiumok jósolják meg az ilyen eseményeket és azt is azért, mert az információ hírtelen jön, mindenféle kérés nélkül (álom, bevillanó kép, megérzés stb.).

A kártyajóslában épp ellenkezőleg, fel kell tenned egy kérdést, amit megválaszol. Általában viszont senkinek sem jutna eszébe az, hogy világjárványokról kérdezzen. Ahogyan az előttem lévő válaszoló is mondta, főleg közeljövőben játszódó kérdéseket tesznek fel nekünk. Általában ahhoz hogy kártyajós legyen valaki, semmilyen spirituális felvilágosodás nem kell, csak tudni kell a lapok jelentését.

A lényeg az, hogy a jósok nem médiumok, ezért kell náluk telefonszámmal bejelentkezni ;) (az már más kérdés, hogy az ilyen emberek csak még inkább lentebb ássák azokat, akik szívvel szeretnék csinálni)


Ha viszont vigasztal bárkit is, voltak, akik érezt~k ezt a dolgot. Az erre érzékenyebb emberek legalább december óta érzik azt, hogy valami nincs a helyén az energiákkal kapcsolatban. (És nem akarok senkit sem provokálni egy olyan témával, amiben egyértelműen nem hisz, de én sem érzem úgy, hogy helyre állt volna ez az egyensúly, szóval még mindig van egy enyhe esély, hogy történjen valami. Remélhetőleg nyár közepére már minden rendben lesz ^^)


Ha bármi kérdésetek lenne, szívesen válaszolok.

2020. ápr. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Szimplán azért mert nem lehet jósolni. Kamu az egész
2020. ápr. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Simán meglehet ha van konkrét kérdés azzal kapcsolatban. Tehát ha azt kérdezed hogy 2021-ben lesz-e valamilyen nagyobb járvány, meg lehet mondani. De ilyeneket nem nagyon szoktak kérdezni.
2020. ápr. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!