Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Hisztek abban, hogy lehet...

Hisztek abban, hogy lehet találni megbízható jóst/asztrológust/látót? Nagyon szükségem lenne egy megbízhatóra.

Figyelt kérdés

Most döntöttem el, hogy ki kell próbálom egy ezoterikus “szakembert”, ha bárkinek van olyan aki tényleg bevált, ha itt nem írhatjátok meg, akkor kérem privátban.

26 éves koromra extrém szorongással, folyamatosan agyalva, úgy érzem végre átlátom az életem, minden rossz között, ami valaha történt velem látom az összefüggést, egyszerűen egy rossz filmben nem történnek olyan borzalmas kacifántos dolgok, mint velem, sőt mint a családommal egyaránt. Egyszerűen mára mar tudom, hogy családilag szivatnak minket. Kihez kellene ezzel fordulnom? Mar kezdek beleorulni a gondolatba es mindezt úgy állítom, hogy soha nem voltam spirituális. Képtelenség, hogy ennyi rossz dolog egy családdal, egy emberrel véletlenül történjen... Ha bárki tud egy megbízható “szakembert” ebben a témában, kérem írjátok meg.


2020. jún. 6. 11:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen én ismerek egyet, eddig 90% bejött amit mondott, és nem csak jósol, hanem életutat néz, sőt, szorongást is képes oldani. Nagyon tudom ajánlani. Online is segít, messenger videóhívásban ha messze élne tőled.
2020. jún. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet egy terapeuta/pszichológus meglátogatása jobb ötlet lenne.
2020. jún. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Első, köszönöm, elküldenéd?

Par nap múlva megyek pszichológushoz... mar eleve rettegek, hogy mi lesz, de ok gyakorlatiasak, nem terelhetem spirituális irányba a témát. Mit mond arra, ha elmondom neki, hogy tudom, hogy el vagyunk átkozva majd egy napig is sorolhatnám a dolgokat, amik történtek velünk? Képzelj el egy nagyon rossz szappanoperát, ahol mindig minden direktben elromlik a legszerencsetlenebb módon. Így elek 26 eve es mar egy roncs vagyok a nyugtatóktól. Ezt hogy magyarázzam el neki?

2020. jún. 6. 12:34
 4/7 anonim ***** válasza:
A pszichológus segíteni fog, hogy ne így állj hozzá, ahogy most. Vélhetően keresed a bajt, ahogy előtted mindenki. Erre az 'életútra' is van pszichológiai magyarázat és segítség. Vélhetően többet is fog tudni segíteni, mint az ezoterikus, aki valószínűleg maga is pszicho beállítottságú, így kb. ugyanazokat a válaszokat adná. Lehet benne nálatok pl. önbeteljesítő jóslat. Mivel így fogod fel, hogy el vagytok átkozva, nem tudatosan, de ennek megfelelően is cselekszetek. Akit sokat szidnak gyerek korában, hogy béna, szerencsétlen, ügyetlen, stb., az később valóban olyanná válhat, mert egyszerűen beleépül az egojába, és nem tud kitörni ebből a "fogságból", elhiszi, hogy egy szerencsétlen, és eképp is cselekszik (nem tudatosan). Mikor felismeri, hogy ő nem is béna, látja, hogy milyen sikerei vannak, és vállon veregeti magát, akkor egy idő után át tudja billenteni az egoját a helyes irányba. Amíg a hozzáállásod nem változik, az életed sem fog megváltozni. Én is látok magam körül a családban is akár ilyen embereket, akik húzzák magukra a szerencsétlenséget. De látom azt is, hogy kikerülhető lenne az egész. Minden csak hozzáállás kérdése. Tessék összeszedni magad, és körülnézni, hogy milyen jó dolgok történnek. Nem kell kiragadni a rosszat, hogy "na megmondtam". Ez az önbeteljesítő jóslat. Olvasgass könyveket ebben a témában, meg ilyen önismeretfejlesztőket. Segíteni fog.
2020. jún. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Csak ilyen az élet utatok, amit nevezhetsz véletlennek. Nincs se rajzad se családodon átok, vagy akármilyen külső energia.

Sok sikert az elsővel, nekem nincs időm önismerethiányosokra, de szívből sok jót kívánok, és kilábalást az önsanyargatásból.

2020. jún. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Folyamatos átok nincs, és sok mindenki a maga szerencsétlenséget átoknak éli meg. Jobb egy pszichológus, mint egy esetleges sarlatán.
2020. jún. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ki a f@szom ez a Red Vixen?
2020. jún. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!