Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Asztrológia témakörben olvasné...

Asztrológia témakörben olvasnék "tanulás" céljából. Nagyon érdekelnek a bolygóállások és ezek hatásai, jellemzői. Megbízható tartalommal rendelkező oldalakat keresek. Tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
2017. jún. 26. 15:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Konyvtar oldalain nezd meg
2017. jún. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 piriiiii ***** válasza:

Könyvet ajánlok én is inkább.

Én Dane Rudhyartól az Asztrológiai házakat olvastam (fent van neten, de ha akarod, át is küldhetem Neked, persze kézzel fogható könyvet jobb olvasni), sokat segített. Illetve figyelmedbe ajánlom a Placidus nevű programot.

2017. jún. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
66%

Csillagászati munkák, csillagászati portálok, fórumok.


Ezek nagyon megbízhatóak, tudományos alapokon állnak. Megtudhatod ezek segítségével, hogy az asztrológia tévtan, és nincs semmilyen valós alapja.


Ugyanakkor elkezdhetsz ismerkedni valós és nagyon érdekes dolgokkal.

2017. jún. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!