Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tavalyi táborban megszívatott,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tavalyi táborban megszívatott, most meg feltűnően kedves hozzám. Szerintetek akar valamit vagy már ne bízzak benne?

Figyelt kérdés

Edzőtáborban vagyunk, de külön városban lakunk így év közben csak messengeren dumáltunk néha. Ő egy évvel idősebb fiú, én lány vagyok.


Tavaly a táborban egyik este amikor aludtam, leöntött vízzel mintha bepisiltem volna..le is fotózott, nagyon utáltam. Később azt mondta, hogy csak az akkori barátnője ötlete volt, és hogy nem küldte át senkinek a képeket


idén gyanúsan jófej velem. Már nincs barátnője, nekem sincs barátom. Szerinetek akar valamit tőlem ha ennyire máshogy viselkedik, vagy ne bízzak benne és megint csak szemétkedni akar? kikezdenétek egy ilyen fiúval?


2020. júl. 25. 14:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kikezdeni semmiképp. Ha tetszik és vonzódsz hozzá,hagyd,hogy fusson utánad egy kicsit. Ha tábor után is keres,rendes marad,adhatsz neki esélyt ha te is akarod. Én nem bíznék benne még. Lehet csak a táborra akar becsajozni majd utána megint ugyanaz lenne..
2020. júl. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%
Most leppntozhatjátok a válaszom, mivel nem akarom újra leírni az első válaszát, de ugyan ezt mondanám én is
2020. júl. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 L.. István ***** válasza:
100%
Ahogy szokták mondani: mindenki megérdemel egy második esélyt, harmadikat senki. Biztos megbánta már azt a baromságot.
2020. júl. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, még a héten tart a tábor. Nem nyomul túlságosan, de nagyon kedves. Volt, hogy el is mosogatott utánam, máskor sétálni hív este. Meglátjuk, hogy mi lesz belőle
2020. júl. 28. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!