Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Miért látok egy bizonyos...

Miért látok egy bizonyos kártyát állandóan?

Figyelt kérdés

Mindig a Kettős Kelyheket látom,mégha nem is szerelem olvasást csinálok,magától kiugrik. Mindig figyelmen kívül hagytam mert nem értettem mit akar mondani...Ma raktam ki rá egy “tisztázó” olvasást hogy mi az üzenet amit hordoz, és A Szeretők-et kaptam és A Nap-ot. Új szerelem lehet? Nem szeretném magamat átvágni,ezért tapasztaltabb emberektől szeretnék segítséget kérni.

Köszönöm! :)



2020. aug. 28. 21:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Talán mert nyitva vannak a szemeid.
2020. aug. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A “spirituális” szemeimre érted? :) Mert ha igen, akkor meggyőződésem hogy nyitva van már egy ideje a harmadik szemem,szóval érdekes :)
2020. aug. 29. 17:48
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]

[link]

A kép "A tarot 1000 titka" című könyvből van

2020. aug. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló! Ez esetleg nem a fordított jelentése a lapnak? :) Sehol sem láttam még ilyen jelentését,csak a fordítottnak.
2020. aug. 31. 22:58
 5/6 A kérdező kommentje:
Na meg mellé kiraktam két tisztázó lapot is,így egészen biztos vagyok benne hogy más jelentése van. :)
2020. aug. 31. 22:59
 6/6 anonim ***** válasza:
Megnéztem, (már csak azért mert szóltál) de hiába kerestem hol tolhattam el, sehol nem írta, hogy fordított jelentéseket írna le ennél a résznél. (cakkompakk a kisarkánum rész van meg, nem találok fordított értelmezést) Mellesleg én csak befotóztam, nem azt mondtam hogy biztos azt jelenti amit leír, hiszen neked kell tudni beilleszteni a jelentését az életedbe, nem nekem. :) Mellesleg az se mindegy milyen mintába veted a kártyát és azon belül hová kerül, akkor teljesen máshova vonatkozik a jelentése, de gondolom ezt tudod.
2020. szept. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!