Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Budapesten hol lelehetek fel...

Budapesten hol lelehetek fel megbízható, valódi tudással rendelkező jóst?

Figyelt kérdés
Csak komoly válaszokat kérek!
2010. aug. 7. 20:19
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
jós, tudás, komoly válasz? ennyi ellentmondást...
2010. aug. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok szakértő a témában.
2010. aug. 7. 20:24
 3/9 anonim ***** válasza:

A megbízható jós az olyan, mint a gömbölyű háromszög. Magában ellentmondás.


De kapcsold be a tévét, és valamelyik adón 500ft/perces hívással ugyanetr megkapod.

2010. aug. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Kösz, de TV-s majmokat hanyagolnám.


Meglehet, hogy ilyen nincs, mármint aki pénzért "árulja" a tudását, de remélem, hátha valaki mégis ismer olyat, aki nem kókler.

2010. aug. 7. 20:28
 5/9 anonim ***** válasza:

Szilágyi Pötyinél voltam jó 10 éve, ő bp-i, jó véleménnyel vagyok róla, mint emberről...

Ugyanazt mondta, mint egy másik vidéki jós, és meg is valósult.

Amúgy szerintem a jövődet Te alakítod, de lehet, hogy valamilyen irányvonalak láthatók.

2010. aug. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Egy bizonyos témában tulajdonképp tanácsot várnék (nem a szó szoros értelmében), amúgy azzal egyetértek, hogy mindenki maga alakítja a sorsát!
2010. aug. 7. 20:48
 7/9 A kérdező kommentje:
Arról tudna valaki infót adni, hogy vajon mennyibe kerülhet egy jóslás?
2010. aug. 7. 20:58
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha hiszel egy jósnak,akkor már ő irányítja a tetteidet,nem te. Befolyásolja a gondolataidat,viselkedésedet az,amit tőle hallassz.

Ha ezen a fórumon felteszed a kérdésedet, sokkal hasznosabb,többféle választ kaphatsz. Azokból kiszűrheted a számodra hasznosakat. Ez nem is kerül pénzedbe.

2010. aug. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 BlackSword ***** válasza:
Sehol... Senki nem látja a jövőt... Amit mond, hogy miért jöhet be, pedig előttem már szépen leírták... Olyan ez, mint a jól működő demokrácia... Elméletileg működhet, csak példa nem volt még rá...
2010. aug. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!