Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Budapesten van olyan megbízhat...

Budapesten van olyan megbízható ember aki vissza tud vinni az előző életembe hipnózissal? Mennyibe kerül kb? Veszélyes?

Figyelt kérdés
Régóta szeretném kipróbálni, de nem tudom merre keressek megbízható embert aki vissza tud vinni, illetve az ára is érdekelne, hogy egyáltalán megtehetem e anyagilag!?
2010. jún. 23. 18:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha gondolod keress fel egy **st, pesten sokan vannak. Ők is foglalkoznak hasonlóval, utaztatás a neve. Az ára miatt nem kell aggódnod :)

** A védjegy jogtulajdonosa nem járult hozzá a szó használatához.
2010. jún. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
18%

ha eléggé megfizetsz, én olyan életedbe viszlek vissza, amilyenbe csak akarod :)

(mondjuk előbb bizonyítani kellene, hogy a lélekvándorlás létezik - no, ez az, ami eddig senkinek nem sikerült)

2010. jún. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Az elsőnek köszönöm, hogy válaszolt :)

A másodiknak, meg hogy nem erre voltam kíváncsi!!!És minden ilyen ember kíméljen, aki nem tudja a másikat tiszteletben tartani!Köszönöm!

Jöhetnek még tippek! :)

2010. jún. 23. 19:19
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak kifejezetten gyógyító céllal, súlyos esetben teszik ezt. Aki komolyan ért hozzá, az csak úgy, valami kíváncsiságból föltett kérésre nem fog visszavinni. Nem véletlenül van elrejtve előttünk a múlt életek sokasága. Lehet, olyan lelkiismereti súly telepedne ránk, amit nem tudnánk elviselni. Ki tudja, hány háborúban, hányszor és kiket öltünk, kínoztunk, üldöztünk, nem lehetetlen, van elég példa a történelemből. A lelkünk tudja ezt ontosan, és tanul belőle. Az agyunknak nem szerencsés tudni ezt.
2010. jún. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Kedves előző!

Az első válaszoló vagyok. Köszönöm, hogy kifejtetted azt, amit nekem is illett volna hozzátennem, csak nem értem rá.


Kedves kérdező!

Utaztatás csak 18 éves kortól lehet, és kizárólag egy adott probléma feltárására. Kirándulás célzattal nem fogják elvállalni.

2010. jún. 24. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Problémám akad elég, okom is lenne, ha nem gond nem fejtem ki, illetve bőven elmúltam már 18! :) Köszönöm szépen az értelmes válaszokat, segítsgéget!
2010. jún. 24. 11:11
 7/11 anonim ***** válasza:
de gond:P nyugodtan kifejthetnéd így névtelenül
2010. jún. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nem tudom miért akarnál visszemenni előző életeidbe,én nem tartom jó ötletnek mert nem véletlenül vagy ott ahol vagy és éled azt az életet amelyiket éled.
2010. jún. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
De nem szeretném kifejteni, erről még névtelenül sem szívesen beszélek.Ne haragudj! Viszont azt nem értem, hogy annyi mindenki mondja, hogy visszavitték az előző életébe pedig ok se volt rá, egy csomó híresség, ha ez ilyen szabályokhoz kötött, akkor őket hogy? Nem kötözködni akarok, csak kivi vagyok :)
2010. jún. 28. 12:17
 10/11 anonim válasza:

első válaszolónak:


Bizonyítsd be h nem létezik!!!!

2010. júl. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!