Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Sikeres szerelmi kotese...

Sikeres szerelmi kotese Freyanal kinek volt? Mennyi idon belul kezdett hatni? Ankara es Loretta fele tapasztalatot is szivesen meghallgatok !

Figyelt kérdés

#Ankara #Freya #Szerelmi magia
2020. dec. 14. 12:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
20%
Én nekem volt egy szerelmi kötésem Henry Cavillal, de még nem kezdett hatni.
2020. dec. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
15%

Nekem Manuela jóanő csinálta az asztroshowból.

15 perc hívás díjába kerül, amit 695ft+áfa kiszámláztak, meg kért még egy másik telefonszámra 5000 ft mobilfeltöltést.

Persze a Sanyi azóta is kerül,nem tudom miért nem sikerült.

Juli 34N

2020. dec. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
Egyet nem értek..miért kartok ártani annak akit elvileg szerettek?
2020. dec. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
28%

Az egyikkel van

,,tapasztalatom,, mégpedig nem sikerült a szerelmi kötés. Pedig sokat vártam... Semmi. Azóta se jelentkezik a pasi akire kértem úgyhogy... :-(

2020. dec. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
23%

Ha jót akartok magatoknak ne csináljátok szerelmi kötést, ha sikerül is ti jöttök ki belőle rosszul.. Nem szabad más ember szabad akaratát irányítani, én nem csináltam, de mindenki aki csinált csak rosszról számol be és meg kell fizetni érte.

Pl egy nő össze akart jönni valakivel, sikerült, lett gyerekük, aki súlyos fogyatékossággal született, rövid időn belül elvált a férjétől és azóta se sikerült összejönnie mással.

2020. dec. 15. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
54%

Bírom ezeket a kamu rém történeteket... 😂

Utolsó! Írd már le légyszíves hogyan sikerült a szerelmi kötés az ismerősödnek ha már ennyire osztod az észt...

2020. dec. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
0%

"hogyan sikerült a szerelmi kötés "


Egy kirohadt fogú cigány 800ft-os percdíjért azt mondta neki...

2020. dec. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
31%

6os, én ugyan nem az 5ös vagyok, de miért lenne kamu? Miből gondolod hogy bármi jó is kisülhet egy fekete mágiával végzett kényszerítő rituáléból?



Igen én tudom hogy kell, de van eszem nem fogom megmondani senkinek, az én lelkemen ne száradjon ha bárki is belehal.

2020. dec. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
69%
Freyánál voltam, több hónapja, sajnos nem jött be, sokkal rosszabb lett minden, semmi javulás nem volt.
2020. dec. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Loretta jóst ajánlom, nekem segített.
2022. ápr. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!