Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Sikeres szerelmi kotese...

Sikeres szerelmi kotese Freyanal kinek volt? Mennyi idon belul kezdett hatni? Ankara es Loretta fele tapasztalatot is szivesen meghallgatok !

Figyelt kérdés

#Ankara #Freya #Szerelmi magia
2020. dec. 14. 12:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ankara egy nagy kamu.

Először tényleg ingyenes, nem történik semmi.

Egy hónap után jelentkezik, hogy hát ne vesszen kárba az energia, utalj 25ezret küldj egy képet rólatok, és megírja mit "lát"..

Nos, amit látott, teljes mértékben a páromról látta..

Engem meg elhordott minden egoista szemétládának, holott nem is ismer...

Természetesen az utána eltelt 30 nap alatt sem történt semmi.

Kérte a címemet, hogy küldi a számlát, azóta sem küldte.

Senki ne dőljön be neki.

Az oldalán egy sikersztori sincs, sőt sehol sem más oldalakon esetleg.

A kapcsolatot nem tartja, hiába írsz, kérdezel, nem válaszol!

Ennyit a nagy ankaráról (Gálik Valentin a neve egyébként, mert sok helyen láttam, hogy kérdezték)

2023. jan. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én nem akarom védeni Ankarát, csak a saját tapasztalatomat tudom leírni vele kapcsolatban: nekem csinált egy elemzést, látást úgymond. Minden igaz volt, rólam és a páromról is. Amikor írtam emailt válaszolt is rá. Tényleg 25 ezer volt, de úgy voltam vele, ha nem is jön be, mi ez az összeg ahhoz képest, mikor a sok csaló 300 ezer forintos tarifát nyög be a semmiért...
2023. jan. 4. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Akkor neked szerencséd volt.

De inkább a saját teremtő erőd segített és nem ő..

Fizettél azért, ami magától is megjavult volna. 😔

2023. jan. 6. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Csak elemzést kértem, nem csinált úgymond semmi kötést meg ilyenek, csak kettőnket elemzett, de azok nekem nagyon betaláltak. De lehet, hogy tényleg szerencsém volt, vagy Ankarának volt jó napja velem :)
2023. jan. 6. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ankaranak pedig nem lesznek jó napjai velem... Mert feljelentettem.. 😉
2023. jan. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!