Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Josoltattatok mar Krisztian...

Josoltattatok mar Krisztian Klaudiaval? Bejott amit mondott?

Figyelt kérdés
2020. dec. 29. 10:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%
Minden jóslás annyira működik, amennyire elhiszed. Találgathatok neked én is pénzért, csak mivel én nem vagyok híres jós, kevésbé is fogod elhinni. Ennyi a titka. Büntetném az összes ilyet, hiszen a társadalomnak pont azt a rétegét használják ki, akik józan eszükkel nem tudják megvédeni magukat a csalások ellen.
2020. dec. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%

Semmilyen jósban nem szabad megbízni!

Ha van felesleged,kidobandó pénzed,akkor kérlek,egy jótékonysági (kórház,mentő...) alapítványnak add oda!

2020. dec. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Kivancsi lennek, annyuan irjak meg mondjak, hogy igaza lett. Arra is kivancsi lennek hogyha esetleg valakinek nem jott volna be a joslata. Van e olyan
2020. dec. 31. 08:54
 4/13 anonim ***** válasza:
Keress rá Google-ben a Forer-hatásra, és olvasd el, mi az. Utána megérted majd, mi a titkuk. És nem, nem az, hogy képesek a jövőbe látni. :)
2020. dec. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
En josoltattam vele majd meglatjuk
2021. jan. 1. 11:00
 6/13 anonim ***** válasza:
69%
Végül is mindenkinek kell egy hobbi, amire elköltheti a pénzét. Neked a hiszékenység az.
2021. jan. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Igy van. Egyszeri alkalom volt, par ezer forint, te veletlenul se kolts ilyenre, hatha tonkremesz tole👏
2021. jan. 4. 09:53
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem az a lényeg, hogy tönkremész, hanem hogy hagyod, hogy lehúzzanak. De elárulom, hogy egyszer én is elmentem egy ilyenhez kíváncsiságból. Szkeptikus voltam, az is maradtam, csak kíváncsi voltam, hogy csinálják.
2021. jan. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Leveltetu ***** válasza:
Olvass utána.. Önbeteljesítő profécia .. ez az alapja az összes jósnő és ügyfelei kapcsolatának...
2021. jan. 5. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Igen tudok rola, hallottam rola, nem is ez volt a kerdesem
2021. jan. 5. 05:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!