Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Jósóltattál az EZO TV-ben...

Jósóltattál az EZO TV-ben újévkór a tízezerszeres pézenergiával? Vagy az akciós 75 ezres éves jóslással?

Figyelt kérdés
Bejött valami ?

2015. jan. 3. 16:33
1 2
 1/12 Spilerke ***** válasza:
70%
Nem, mivel épeszű vagyok!
2015. jan. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség aki kihagyja! Én csapattam egy 86<ezerszeres pénzenergiát és nyertem a lottón 6 millát! Ja nem, csak elment telefonálásra 5 a végtelenig ezer ft-om. Azok a jósok bukott iskolázatlan iskolások nem mások! :D Sőt akad melegszendvics is köztük, na tedd fel magadnak a kérdést- valóban ezek a pénzéhez cigóutánzatok hoznak nekem pénzt vagy szerencsét? "máj némiz optimus prájm"
2015. jan. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
55%
Kérdező, téged fizet valaki ezekért a kérdésekért? Érdekes módon pontosan olyan hibákat vétesz az írásban, mint a többi hasonló kérdésnél.
2015. jan. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%
Őt akartam, de mindig foglalt: [link]
2015. jan. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Passiflora ***** válasza:
58%
Ha egész évi alkohol mennyiségemet szilveszterkor hörpinteném fel, akkor sem tudnám a józan ítélőképességemet ennyire elveszíteni. :-)
2015. jan. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

én inkább kenettem magamnak egy májaskenyeret (1:53)

https://www.youtube.com/watch?v=YkRWhmkxtj8

2015. jan. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nagyon nagy volt a műsor láttad ? Alexander varázsgyertyát hozott, amit egy indiai Sami áldott meg és abba égette el a kívánságos papírokat. Merlin asszony meg varázsgömböt hozott be. Nagyon fenomenális volt. Láttad? Telóztál? Bejött azóta valami? Nyertél lottó 5-öst?
2015. jan. 7. 19:28
 8/12 A kérdező kommentje:
Valaki jósóltatott ? Azóta bevált? Milliomos vagy milliárdos lettél, csak nem mered bevallani?
2015. febr. 28. 14:29
 9/12 anonim ***** válasza:
Én azóta átváltoztam lóvá. látod, bevallottam.
2015. márc. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Én azóta átváltoztam lóvá."


De már elmúlt?

2015. márc. 3. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!