Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Az inga szerint terhes vagyok,...

Az inga szerint terhes vagyok, tényleg az igazat mutatja? (CSAK OLYAN ÍRJON AKI HISZ AZ INGÁZÁSBA ÉS NEM KEZD EL BUNKÓZNI)

Figyelt kérdés

Megkérdeztem az ingát arról, hogy terhes vagyok e, hogy a tesztem pozitív lenne, és h 8hetes terhes vagyok e. Mindre igen lett a válasz. Megkértem barátnőmet, hogy nézze meg az ő ingájával is ugyanezeket, neki is mint a 3igen lett.

Van itt olyan akinek nézték már ingával hogy terhes e, és bejött?


2010. aug. 14. 20:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem néztem meg még ingával, hogy terhes vagyok-e, mert a kérdés nem aktuális nálunk. Viszont ezek szerint érdemes elmenned a nőgyógyászodhoz :) Vegyél egy tesztet, mert ő nem fogja az ingának elhinni a dolgot.

Boldog anyaságot! :)

2010. aug. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne biztosabb egy terhességi teszt? Vagy ha a nőgyógyászhoz mész, akkor azt fogod neki mondani, hogy az inga mutatta meg? Ne röhögtesd ki magad.
2010. aug. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Majd veszek tesztet, csak nem gondoltam, hogy terhes vagyok, köszönöm a normális válaszokat, ha valakinek van még valami tapasztalata írjon.
2010. aug. 14. 20:27
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Könnyen kiderítheti egy gyorsteszt,hogy igazat mondott-e az inga! És ha nem gondoltad,hogy terhes vagy,akkor miért is kérdezted meg? :) Vegyél tesztet!
2010. aug. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Azért nem gondoltam mert múlt hónapban elvetéltem, és nem hittem volna hogy most is terhes leszek.

Fogok venni tesztet, csak nehéz elhinni:) De most hogy az inga ezt mutatta rá se merek gyújtani, ha a teszt nega majd jót röhögök magamon h h elhittem:)

2010. aug. 14. 20:50
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha babát akartok akkor ne is gyújts rá.Lehet igazat mondott az inga.vegyél egy tgesztet és derítsd ki.
2010. aug. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
Kedves kérdező ,aki bunkózással kezdi ,az inkább ne írjon ,mert az nem ért az Ezotériához, Igen hihetsz az ingának,mert nem te kezed tudja ,hanem aki a kezedet irányítja s a világot egy szemmel is látja de bizonyítsd be magadnak egy tesztel ,és máris megnyugszol,BOLDOG , ANYAI ÁLDOTT ÁLLAPOTOT üdv Zsóka
2010. aug. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 BlackSword ***** válasza:
100%

FAKE... Aki a múlt hónapban elévetélt, az hogy lehetne 8 hetes terhes... Számoljatok már utána a dolgoknak...

De köszönjük Emese...

2010. aug. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
XD
2010. aug. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
Az inga sose megbízható más módon is győződj meg .
2010. aug. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!