Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Az inga szerint terhes vagyok,...

Az inga szerint terhes vagyok, tényleg az igazat mutatja? (CSAK OLYAN ÍRJON AKI HISZ AZ INGÁZÁSBA ÉS NEM KEZD EL BUNKÓZNI)

Figyelt kérdés

Megkérdeztem az ingát arról, hogy terhes vagyok e, hogy a tesztem pozitív lenne, és h 8hetes terhes vagyok e. Mindre igen lett a válasz. Megkértem barátnőmet, hogy nézze meg az ő ingájával is ugyanezeket, neki is mint a 3igen lett.

Van itt olyan akinek nézték már ingával hogy terhes e, és bejött?


2010. aug. 14. 20:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Majd ha a terhességi tesz is azt mondja, akkor vedd számításba...
2010. aug. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
Én kíváncsi lennék, hogy vettél tesztet és megcsináltad? Nekem volt egy érdekes kalandom ezzel kapcsolatban, de csak akkor írom meg, ha már te is válaszoltál.
2010. aug. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Na mi lett? Igazat mondott?
2010. aug. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Nem vettem még tesztet. Szerintem nem is fogok. Nem hiszem hogy terhes lennék, ha meg augusztusba nem jön meg vagy valami gyanús lesz akkor elmegyek orvoshoz.


Na mi a Te történeted?

2010. aug. 20. 23:15
 15/16 anonim válasza:
100%

Az én történetem ahogy ígértem:

A 3. babámmal voltam várandós, már szép nagy pocakkal. Többször is kérdeztem az ingát, hogy fiút, vagy lányt várok. Nem mutatott semmit, se nem karika, se nem egy egyenes vonalat, hanem vagy meg se mozdult vagy annyira össze-vissza ment, hogy nem lehetett értékelni. Rettentően féltem, mert legalább háromszor történt ez a jóslás alatt. A 20.héten sajnos elvetéltem a kisfiammal. Amúgy előtte az elsőnél és a másodiknál is az igazat mondta, van egy fiam és egy lányom. Soha többet nem fogom használni, ha még egyszer terhes leszek!!!

2010. aug. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Sajnálom, hogy ez történt Veled.

Nekem is rossz volt elvetélni, hiába én nem terveztem, hát még akkor Neked..:(


Ma utána olvastam az ingázásnak, és rájöttem, hogy nem jól csináltam, így megkérdeztem újra, és most nemet mondott.

2010. aug. 23. 00:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!