Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Milyen növényeket illetve...

Károly farkasok kérdése:

Milyen növényeket illetve milyen fozeteket használtak régen a samanok hogy kapcsolatba léphessenek a szellemvilaggal? Esetleg olyat tudtok amelyek nőnek hazánk területén vadon?

Figyelt kérdés
2021. jan. 17. 22:42
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék semmilyen illegális vagy vagy olyan szert esetleg azoknak a származékat fogyasztani amelyek kábító hatással lehetnek rám vagy a kornyezetemre nézve. De minek magyarazkodom? Evidens hogy rosz drogosok lehettek akik mindenfélét osszeszednek és valószínűleg aruljatok is ezeket. Úgy hogy inkább hagyjuk az "elmés" kis eszmecseret és ha képtelenek vagytok a targynal maradni menjetek vissza fustologni attól talán jobban lesztek.
2021. jan. 18. 13:42
 12/25 anonim ***** válasza:
63%

Talán ha gyógynövény és gomba határozót használnál?

Ne számíts nagy csodára, csak mert odateszed H sámán attól még a növény növény marad. Mind a válasz a kérdésre.

Az meg H instant nincs ki a 4kereked vaktában készítesz fizetését. Az nem a mi hibánk.

2021. jan. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

Ismerek valakit aki került kórházba mert olyat használt. Tapasztaltbol tudom hogy az ilyen könyvek (a növény amelyikrol én beszélek az egyikben semmilyen hatással nincs bejelolve egy másikban mérgező) elég megbízhatatlanok... És vannak emberek akit pontosan tudják mi mire jó. Viszont evidens hogy itt olyan nincs csak drogos.

Remélem csak akad valaki aki nem az.

2021. jan. 18. 14:42
 14/25 anonim ***** válasza:
63%

Gondold meg jól mire vállalkozol. [link]


Biztos, hogy ki szeretnéd nyitni Pandora szelencéjét?


Vannak bizony növények amik megnyitnak egy kaput, viszont benne van a pakliban, hogy nem fogod tudni visszacsukni.


Gondold át!


[link]

2021. jan. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

Fura hogy jobban tudjátok mit akarok és alapból felteteleztek dolgokat mindamellett hogy én az ellenkezőjét állítom...

Javaslom maradjunk a targynal és témánál.

2021. jan. 18. 23:18
 16/25 anonim ***** válasza:
2021. jan. 19. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

oké a te életed, a cigágy jósnők dobtak a tűzre csattanómaszlagot, mérgező. A füst belélegzésétől hallucinál az ember. Láttam embert ki tosszul használta, és a gyomormosáson kívül 3-4 napot töltött a korházban.

Vannak gombák mik úgyszintén mérgezőek. És okoznak hallucinációt. (persze csak kis mennyiségben, nagyobbnál halálos is lehet.

Hogy miért gondol mindenki a drogra?

"kapcsolatba léphessenek a szellemvilaggal"

azok a halandócskák kik önerőből képtelenek voltak kapcsolatot létesíteni, azok drogokhoz nyúltak. Az ki alabban nyitottabb volt, annak mi szüksége lett volna rá?

2021. jan. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

ayahuasca

illegális itthon sajnos, Dél-Amerikában viszont vannak terápiás centerek, ahol vannak ilyen rituálék.

2021. jan. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

kis hazánk érdekli

"olyat tudtok amelyek nőnek hazánk területén vadon"


de díszpogány és hippy származék...olyannak tűnik aki csak sámánkodni szeretne, s 5-10 év múlva azt mondja h hülyeség és kamu, ezek csak hallucinogén anyagokkal képesek "kapcsolatot" teremteni....

Az egyik hozzászólásából kiderül, h random is kóstolgat növényeket "az egyikkel úgy jártam hogy kiderült mérgező... Nekem semmi bajom tőle, mikor meg vagyok fázva 1-2nap alatt helyre pattint, viszont mindenki másnak megy a hasa tőle.", és tévképzetei is vannak "Gondolom mert farkas vagyok."

2021. jan. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
két kérdést tett fel, én az elsőre válaszoltam:)
2021. jan. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!