Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » A jövő már létezhet?

A jövő már létezhet?

Figyelt kérdés

A tapasztalataitokra vagyok kíváncsi. Nem egyszer fordult elő velem, hogy egy-egy jövőbeli helyszín, pillanat, esemény bevillant álmomban. Ezért tudni szeretném, hogy mással is előfordult-e már hasonló dolog, amit a véletlen művének tartott.


Ettől függetlenül pedig kíváncsi vagyok mit gondoltok a kauzális predesztinációról.



2021. ápr. 5. 20:02
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
96%
Minden fontosabb fizikai esemény, először nem fizikai síkon következik be. Ezért lehetséges hogy valaki meglássa a jövőt. Mi szemszögünkből jövő, de valójában nem az. Olyan mint a villám becsapódás ahol a fényt hamarabb érzékeled mint a becsapódó hangot. Ugyanannak a villámnak két nézetét időeltéréssel érzékeled.
2021. ápr. 6. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
72%

hihettek itt szabad akaratot, de ha megvan irva a sorsunk, akkor az hogy valamin vacilalsz, gondolkozol hogyan cselekedj az csak egy illuzio, hisz ugy fogsz donteni ahogy meg van irva, csak ezt nem tudod.

tehat ha megvan irva elore a sorsunk, akkor csak azt hiszed hogy van dontesi kepesseged, meg van irva hogy fogsz donteni

2021. ápr. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
64%
A főbb események lehet hogy meg vannak írva, de az biztosan nincs megírva hogyan fogsz dönteni bizonyos helyzetekben, itt jön képbe a szabad akarat.
2021. ápr. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
49%

hogy magyarazzam meg hogy feltudd fogni? az hogy azt hiszed szabad akaratod van, az egy dolog. mivel nemtudsz egyszerre ketfele keppen donteni, vagy vegigmenni 2 adott valasztasi lehetosegen, igy benne van a pakliban, hogy csak azt hiszed hogy valogatsz a dontesek kozt, mikozben a sors tudja hogy hogy fogsz donteni. mi olyan nehez ezen?

de ez is persze csak egy feltevés.

2021. ápr. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
45%
14. Én is így gondolom. Előre megvan minden. Szerintem azért is van így mert ha nem így lenne akkor káosz lenne a világban. Pedig valójában tökéletes rend uralkodik szerintem.
2021. ápr. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
51%

15: en nem mondom hogy ez tuti igy van, hisz honnan tudnam.

de nem lehet tenykent kijelenteni hogy szabad akaratunk van, vagy azt sem, hogy csak azt hisszuk hogy az van. kitudja.

2021. ápr. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
45%
14. hogy magyarazzam meg hogy feltudd fogni? Lehet hogy gondolataid rabja vagy és azt hiszed nincs szabad akaratod. Pedig van. A válsztás mindig a tiéd nincs elrendelt sors csak egy vázlat, ami bármilyen irányt vehet döntéseid által.
2021. ápr. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
75%

Amennyiben van olyan entitás (Isten) aki tér-időt teremtette, akkor innen már csak 1 lépés, hogy belássuk, Neki rendkívül egyszerű lenne az "idő" minden egyes pontján elrendeznie mindent már előre.

Ugyanakkor ha hihetünk a szent könyveknek, akkor hagyott némi szabad akaratot nekünk.

2021. ápr. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
11-es ezt kifejtened részletesebben?😅
2021. ápr. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
84%
A jövőt már megálmodtad most éled hajnalát :)
2021. ápr. 9. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!