Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Jövendőmondók, tisztánlátók,...

Jövendőmondók, tisztánlátók, mágusok! Ti is láttátok hozzám hasonlóan, hogy mi vár ránk a jövőben a Covid miatt?

Figyelt kérdés
Láttam a lángokban, ahogy a vírus mindent elpusztít. Rengeteg halottat láttam, ahogy a testeket árkokba vetik, ahogy a stadiont elözönlik a betegek, ahogy kitör mindenhol a káosz, és már egymást is ölik az emberek egy falat kenyérért. Ti is láttátok amit én? Igaz lenne? Hogy bírtok élni ezzel a tudattal? Bárcsak megmásíthatnám a jövőt. Bárcsak segíthetnék valahogy ezekben a vészjósló időkben. De sajnos én csak egy jós vagyok, nem a megmentő. Kevés vagyok egymagamban, hogy megmentsem az emberiséget! Pedig ha tehetném feláldoznám magam. Nem tudom mi az Úr célja velem. A lángokban mindig megmutatja a jövőt, de soha nem tudok mit tenni ellene. Bárcsak máshogy lenne mindez...

2021. ápr. 26. 14:08
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
70%
Szarjál rá cica.
2021. ápr. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
25%
Hasonlókat láttam a gömbömben, sajnos nincs mit tenni.
2021. ápr. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
88%
Trollkodjál már valahol máshol... az év vége felé enyhülés jön, 2022-ben elég komolyan javul majd a helyzet, mondom ezt asztrológusként.
2021. ápr. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Láttam amit láttam!
2021. ápr. 26. 14:14
 5/27 anonim ***** válasza:
52%
#3, te, mint asztrológus, azt is látod, hogy ez a nyavalya visszajön még egyszer az idén? korlátozások és társai..?
2021. ápr. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Biztos rengeteg lehet itt a hazug. Az én Uram soha nem hazudtolja meg magát, megosztja velem terhét és mindig bejött, amit láttam. Sajnos, vagy nem sajnos. Nem tudok ezellen tenni, Ő akarja hogy lássak, csak a célját nem tudom. Én vagyok az egyik ki választottja. A jövőt nem vagyok képes megakadályozni. A szeretteim halálát is el kellett fogadnom. Az Úr kiválasztottjának lenni nehéz, és nem hálás feladat.
2021. ápr. 26. 14:37
 7/27 anonim ***** válasza:
67%
Törölve lett a válaszom:'D
2021. ápr. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
80%
Akkor mogmondhatta volna az urad, hogy a kiválasztott szót egybe írjuk, nem külön. Ilyen buta lányt választott volna?
2021. ápr. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
79%
Tudod te, mit írt elő az Úr a jósokkal, jövendőmondókkal kapcsolatban? Na ahhoz tartsd magad... :)
2021. ápr. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Telefonom javította ki és nem vettem észre, én egybeírtam. Pff. Mikbe nem tudtok belekötni, komolyan.
2021. ápr. 26. 14:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!