Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Cigánykártya vetés, jól...

Cigánykártya vetés, jól csináltam?

Figyelt kérdés

Légyszi ne trollkodjatok, olyanok válaszát várom akik csináltak már ilyet!

A szerencsekerék módszert próbáltam ki, mert a kártya dobozában az tűnt a legegyszerűbb leírásnak, viszont pontos instrukciókat nem adott. Tehát leírnám, hogy hogy csináltam.


Volt egy kérdés gyermekáldással kapcsolatban, így a gyermek kártyát helyeztem középre. Majd megkevertem a kártyát és szétterítettem, ebből jött 7 húzás ami a múltat, másik 7 ami a jövőt jelenti. Bal oldalon a múlt, jobb oldalon a jövő. Ez volt nekem az első, csak tudni szeretném, hogy egyáltalán jó volt-e a menete ahogy csináltam. Esetleg van itt valaki aki segítene nekem az értelmezésben is ha megmutatom a képet? Talán kapiskálom, de jól jönne az ellenőrzés valaki tapasztalttól.



2021. máj. 14. 18:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Jól de ha ebben is bizonytalan vagy, akkor hogy bízol a kapott válaszban?
2021. máj. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!