Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Tarot kártya vetés közben a...

Tarot kártya vetés közben a főpapnő-bolond párosítással szemben a torony-akasztott ember volt, majd hirtelen feljött a MAKK ÁSZ! Mégis mit jelentsen ez?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 3. 22:52
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
A bolond főpapnő leakasztja a makkodat a tornyodról.
2013. ápr. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hatalmas változás lesz az életedben, akármennyire nem vagy hajlandó észrevenni azt, hogy szép lassan kicsúszik a talpad alól a talaj.


Szépen vedd észre, hogy áltatod magad, ne dugd a homokba a fejed, ne legyél bolond és befolyásolható, ne higgy a hazugságokban, hanem lépj ki abból amiben vagy, amíg sérülés nélkül teheted.


Fogalmam sincs milyen kihúzás volt, de nekem ez a megérzésem, A makk ászt nem tudom hova tenni, az nem tarot lap.

2013. ápr. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A Pin Ász üti mindet.
2013. ápr. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
21
2013. ápr. 4. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hogy jöhetett ki a tarotban a makk ász?
2013. ápr. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Összekeverted a két paklit.Elméletben.Gyakorlatilag meg téged nem érdekel a jóslás. :D
2013. ápr. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Csatlakoznék az előttem íróhoz. Ez a helyes válasz.


De mi az a Pin Ász? Ez valami új, titkos lap?:)

2013. ápr. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Diablo22 ***** válasza:

Ne keverd a szezont a fazonnal, azt javaslom!


A Makk Ász nem jót jelent jóslás szempontjából: nehéz időszak következik életedben, mely fájdalmas előrelépést jelent életedben. Lehet, valakidet elveszíted, ha nem harcolsz érte.

A Tarot lapjaival egybeolvasva én azt mondom, amit az az előttem szóló, aki megfejtette a Tarot-lapok jelentéstartalmát.


Hozzátenném: gondolkodj el azon, hogy kinek van szüksége jelenleg egy kicsivel több figyelemre, törődésre családodban, vagy baráti körödben, és próbáld meg megtalálni a megoldást a bajára, amíg nem késő!

2013. máj. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hamarosan eljön a lelkedért a sátán!
2013. aug. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Itt Makk király keresi Makk ászát!
2014. febr. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!